Wielka loteria Biedronka: są wyniki! Jak wziąć udział? Rejestracja karty Moja Biedronka to nie wszystko

Wielka loteria Biedronka, to nowa akcja promocyjna, w której do wygrania jest 500 000 złotych na mieszkanie. Aby wziąć udział, niezbędna jest karta Moja Biedronka. Loteria trwa, a niedawno ogłoszono listę pierwszych zwycięzców loterii mieszkaniowej - oto wyniki.

W Biedronce trwa loteria mieszkaniowa. Klienci mają szansę wziąć w niej udział, jeśli zrobili zakupy za minimum 99 złotych w dniach od 7 lutego do 16 kwietnia (włącznie). W każdym tygodniu sklep wyłoni pięciu nowych zwycięzców. Do wygrania jest aż 50 nagród. Każda z nich wynosi aż 500 000 złotych. 15.02.2022 ogłoszono pierwszych zwycięzców. Publikujemy wyniki oraz wyjaśniamy, jak wziąć udział w loterii. Niezbędne jest m.in. posiadanie karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Karta Moja Biedronka. Loteria jest wyłącznie dla jej posiadaczy. To jeden z warunków

Aby wziąć udział w loterii, trzeba być posiadaczem karty Moja Biedronka. Można nabyć ją przy kasie, a jej rejestracja jest darmowa. Po otrzymaniu karty należy wejść na stronę https://moja.biedronka.pl/ i wybrać opcję ZAREJESTRUJ. W górnym polu należy wpisać 13-cyfrowy numer karty Moja Biedronka, natomiast pod spodem 4-cyfrowy PIN. Oba te numery znajdziemy na samej karcie. Oprócz karty Moja Biedronka, ważne, aby zrobić zakupy za minimum 99 złotych. Przy kasie zostanie przyznany indywidualny kod, który będzie losem w loterii. Zostanie wygenerowany automatycznie i wydrukowany na paragonie. Jeśli zgubimy paragon — nie trzeba się o to martwić. Kod będzie zapisany na karcie lojalnościowej. Jeden los bierze udział w losowaniu tylko w jednym tygodniu. Jeśli chcemy wziąć udział w kolejnym losowaniu — należy ponownie zrobić zakupy za minimum 99 złotych i spełnić warunki.  Niestety, nie wszystkie produkty biorą udział w specjalnej akcji. Podobnie, jak w przypadku Gangu Słodziaków z loterii wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych.

Małgorzata Rozenek pozuje w cielistej bieliźnie. Figura godna pozazdroszczenia Małgorzata Rozenek ma sukienkę podkreślającą figurę!

Wielka loteria Biedronka wyniki. Ogłoszono pierwszych zwycięzców

Pierwsze wyniki ogłoszono 15.02.2022. Pojawiły się na stronie internetowej sklepu z kilkudniowym opóźnieniem, jednak sklep skontaktował się wcześniej ze zwycięzcami drogą telefoniczną. Biedronka zapewnia, że jeśli pierwsza próba połączenia była nieudana, Organizator wykonuje jeszcze 2 próby połączenia z Laureatem w kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia. Próby połączenia z Laureatem są wykonywane w godzinach od 9:00 do 21:00. Oto zwycięskie losy z pierwszego losowania opublikowane na stronie:

  • Nr losu: 9925852772497
  • Nr losu: 9925841736622
  • Nr losu: 9925573827506
  • Nr losu: 9925873556441
  • Nr losu: 9925850305437

Waloryzacja emerytur 2022 500 plus dla seniora 2022 wyniesie więcej? Są nowe zasady

Loteria mieszkaniowa Biedronka. Kiedy kolejne losowanie?

Losowania będą miały miejsce co tydzień, aż do końca loterii. Najbliższe już jutro - 22.02.2022. Przypominamy, że w loterii mieszkaniowej można wziąć udział więcej niż raz, są jednak warunki. Liczba losów w ciągu dnia nie może przekroczyć liczby 10 na osobę. Dodatkowo nagroda musi zostać przeznaczona wyłącznie na zakup nieruchomości — mieszkania lub domu. Nie jest wyłącznie gotówkowa.

Więcej o: