Odwołała ślub. "Narzeczony nie chciał zaprosić na wesele moich dzieci"

Obecność dzieci na weselu jest przedmiotem licznych dyskusji. Część osób uznaje bowiem, że przyjęcie weselne jest miejscem wyłącznie dla dorosłych. Co jednak w sytuacji, kiedy chodzi o dzieci pary młodej lub jednego z nowożeńców?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Kobieta zbulwersowana zachowaniem partnera, postanowiła podzielić się swoją historią na popularnym forum Reddit. Niedoszły pan młody nie chciał zrobić wyjątku dla dzieci swojej partnerki, co zakończyło się odwołaniem przez nią wesela.

Zobacz wideo

"Nie czułby się przy nich komfortowo"

Jak opowiada, tuż przed ślubem z zaskoczeniem odkryła, że na liście gości zabrakło miejsca dla trojga jej dzieci: 18-letniej Madison, 15-letniego Ethana i 10-letniej Isabelli. Przekonana, że doszło do pomyłki, zapytała o to narzeczonego, który jak się jednak okazało, celowo wykreślił ich z listy. - Argumentował, że to ślub tylko dla dorosłych - relacjonuje kobieta, która przyznaje, że rzeczywiście uzgodniła z narzeczonym, że na uroczystość zapraszają wyłącznie dorosłych. Założyła jednak, że zasada ta nie dotyczy jej dzieci, a ich obecność była dla niej wręcz oczywista.

Jej partner argumentował jednak, że wesele nie jest miejscem dla dzieci, a w ich obecności czułby się niekomfortowo. - Wdaliśmy się w poważną kłótnię, podczas której stwierdził, że nasze małżeństwo nie dotyczy moich dzieci, a naszej miłości - relacjonuje kobieta, która w odpowiedzi otwarcie przyznała partnerowi, że dzieci są dla niej ważniejsze, niż on kiedykolwiek będzie. Ostatecznie, kobieta zawiedziona postawą narzeczonego, zdecydowała się odwołać ślub.

- Zabierz swoje dzieci w podróż poślubną i nie oglądaj się za siebie - stwierdzili w odpowiedzi internauci, w pełni popierając decyzję kobiety.

Więcej o: