Podcasty o związkach - audycje, które pozwolą Ci nabrać dystansu. Sprawdź nasze propozycje

Podcasty o związkach to dobre rozwiązanie dla osób, które być może powielają ciągle te same błędy, ale nie są jeszcze gotowe na terapię. Bez względu na to czy Twoim celem jest czysta rozrywka, czy szukasz konkretnej porady, sprawdź listę poniższych audycji.

Ciekawe podcasty o związkach - lista podcastów w języku polskim 

Podcast to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają towarzystwa podczas codziennych obowiązków. Ulubionej audycji można też słuchać do poduszki lub podczas spaceru. Lista polskich ciekawych podcastów o związkach pozwoli słuchaczom spojrzeć na własne sprawy z dystansu. 

Podcasty związkowe -

Ja i moje przyjaciółki idiotki 

Joanna Okuniewska jest prawdziwą gwiazdą polskich podcastów. Audycja pod tytułem Ja i moje przyjaciółki idiotki to cykl fantastycznych historii, w których każdy odnajdzie odrobinę siebie. Nieudane randki, życie ze sknerą, rozstania, powroty to tematy, które porwały polskich słuchaczy i słuchaczki do tego stopnia, że na podstawie odcinków powstanie serial. W kategorii podcasty związkowe Ja i moje przyjaciółki idiotki to prawdziwy top of the top w świecie polskich podcastów. 

Zobacz wideo Pary z 50-letnim stażem o sekretach udanego związku

Ciekawe podcasty o związkach z gwiazdami 

Żurnalista znany do tej pory z poezji, od pewnego czasu prowadzi nietypowe rozmowy z gwiazdami, które zdradzają mu swoje najskrytsze tajemnice, także te dotyczące relacji. Oprócz ciekawych historii słuchacze poznają uniwersalne prawdy na temat partnerstwa i miłości. Ciekawe podcasty o związkach z udziałem sławnych nazwisk pozwalają nabrać dystansu do własnych wzlotów i upadków. 

Podcasty związkowe

Poziom miłości 

Autorka podaje gotowe pomysły na budowanie relacji na początku z samym sobą. W efekcie chodzi o przekazanie energii życiowej po to, aby było nam dobrze zarówno w związku jak i w pojedynkę. 

Ciekawe podcasty o związkach - ranking zagranicznych tytułów 

Przyjemne z pożytecznym? To z pewnością angielskojęzyczne ciekawe podcasty o związkach. Ranking zagranicznych tytułów pomoże w nauce języka oraz będzie swego rodzaju terapią. Nie chodzi o to, aby rezygnować z profesjonalnej pomocy na rzecz podcastów, tylko o to, aby wsłuchać się w głosy specjalistów, do których na co dzień nie mamy dostępu. 

  • The World's First Podcast - to siostrzany projekt Erin i Sary Foster, które oprócz dzielenia się własnymi historiami w ramach podcastu odpowiadają też na pytania słuchaczy. Cyklicznie zapraszają też ekspertów z różnych dziedzin, którzy służą fachową pomocą w całkiem przyziemnych problemach. Każdy, kto chce poznać swoją drugą połówkę lub ma obawy przed randkowaniem w dorosłym życiu, powinien przesłuchać odcinki poświęcone uczuciom. 
  • I do, Chase i Sarah Kosterlitz to propozycja podcastu prowadzonego przez małżeństwo z wieloletnim  stażem. Para z udziałem ekspertów pokazuje młodym ludziom najlepsze narzędzia, które są potrzebne do stworzenia udanej relacji. 
  • The Endless Honeymoon, Moshe Kasher and Natasha Leggero, czyli podcast o związkach w lekkiej formie. Para komików na podstawie informacji od słuchaczy opowiada o związkach i dzieli się z odbiorcą własnymi doświadczeniami w tym temacie. 
  • Where Should We Begin? Esther Perel, czyli terapia dla par. Psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem dzieli się ze słuchaczami anonimowymi historiami z gabinetu. Każdy odcinek to inny wątek, który porusza inny problem. 

Zobacz też: Podcasty o miłości - dopuść do głosu uczucie

Więcej o: