Szczery apel gwiazdy serialu "Bridgerton". "Przestańcie dzielić się ze mną swoimi opiniami na temat mojego ciała"

Nicola Coughlan znana z roli Penelope Featherington w serialu "Brigertonowie" wystosowała do fanów szczery apel. - Większość ludzi jest miła i nie próbuje być obraźliwa, ale jestem tylko człowiekiem i naprawdę trudno brać na siebie ciężar tysięcy opinii na temat tego, jak wyglądasz, wysyłanych bezpośrednio każdego dnia - pisała aktorka, prosząc o niekomentowanie jej wyglądu.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Nicola Coughlan zyskała międzynarodową popularność, dzięki roli Penelope Featherington w serialowym hicie Netfliksa "Bridgerton". Aktorka przyznała, że wraz z ogromną sławą w centrum zainteresowania stało się także jej ciało, a sama stała się ofiarą body shamingu.

Zobacz wideo

"Brigertonowie". Nicola Coughlan apeluje do fanów

- Cześć! Tylko jedna rzecz, jeśli masz opinię o moim ciele, proszę, nie dziel się nią ze mną - zaczęła opis pod opublikowanym przez siebie selfie w lustrze. - Większość ludzi jest miła i nie próbuje być obraźliwa, ale jestem tylko człowiekiem i naprawdę trudno brać na siebie ciężar tysięcy opinii na temat tego, jak wyglądasz, wysyłanych bezpośrednio każdego dnia - pisała dalej.

- Jeśli masz opinię na mój temat to ok, rozumiem, że jestem w telewizji i że ludzie będą myśleć i o mnie mówić, ale błagam, nie pisz do mnie bezpośrednio - zaapelowała, przytłoczona opiniami innych aktorka.

Kolumbia dekryminalizuje aborcjęKolumbia zmienia prawo aborcyjne. Kobiety świętują. "Musiało się to wydarzyć"

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Coughlan poruszyła temat oceniania jej przez pryzmat wyglądu. - Za każdym razem, gdy jestem pytana o moje ciało podczas wywiadu, czuję się niekomfortowo i jest mi smutno, że nie mogę po prostu mówić o pracy, którą wykonuję i którą tak kocham - wyznała kiedyś aktorka.

- Jestem aktorką, która schudłby lub przytyła, gdyby wymagała tego ważna rola. Moje ciało jest narzędziem, którego używam do opowiadania historii, a nie tym, co mnie definiuję - tłumaczyła, podkreślając, że nie uważa siebie za aktywistkę ruchu body positive.

 

Marta Manowska w najmodniejszej fryzurze tego roku. To odmładzający hit! (zdjęcie ilustracyjne)Marta Manowska w najmodniejszej fryzurze tego roku. To odmładzający hit!

Więcej o: