Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Jaki naprawdę jest Twój charakter?

Miesiąc urodzenia, a tym samym zodiakalny odpowiednik może według astrologii wiele zdradzać na temat naszych przeważających cech charakteru. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, które znaki predysponują do miana najmilszych oraz najwredniejszych osobowości.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - waga

Uważasz się za miłą osobę czy wręcz przeciwnie? Zaraz możesz przekonać się, co na ten temat sądzi astrologia, zgodnie z którą znaki zodiaku możemy uporządkować od najmilszych do najwredniejszych.

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Jaki naprawdę jest Twój charakter?

 1. Waga — nie ciepią konfliktów i starają się pokojowo rozwiązać każdy spór. Często wręcz nie zważają na swoje uczucia, chcąc uszczęśliwić innych.

 2. Ryby — uwielbiają obdarowywać innych i cenią sobie w życiu przyjazne relacje. W swoich działaniach są bezinteresowne. Unikają za wszelką cenę konfliktów.

 3. Byk — to połączenie cierpliwości i wrażliwości. Chcą być lubiane w towarzystwie, bo czują się wtedy szczęśliwe. Za wszelką cenę prowadzą zatem do tego, aby tak było.

 4. Wodnik — choć na pierwszy rzut oka wiele osób powiedziałoby, że osoby spod tego znaku nie są szczególnie uprzejme czy miłe, to pokazują one swoją naturę dopiero przy bliższym poznaniu. To właśnie wtedy zjednują sobie ludzi.

 5. Strzelec — osoby te są miłe, ale podążają w życiu swoją wyznaczoną drogą. Nie interesują go intrygi i plotki. Ten urodzony optymista lubi otaczać się dobrą energią i taką samą oddawać innym.

 6. Bliźnięta — osobowość Bliźniąt idzie w parze z ich humorem. Są najmilsze kiedy są szczęśliwe. Wyprowadzenie ich z równowagi pokazuje jednak ich drugie oblicze. Często w takich sytuacjach najpierw powiedzą, a potem pomyślą, co dla niektórych może sprawić przykrość.

 7. Rak — bywa złośliwy, ale nigdy podły. Zazwyczaj na innych odbija swoje złe samopoczucie, ale robi poprzez dystansowanie się i milczenie. Sytuacje takie zdarzają się sporadycznie, jednak dla najbliższych potrafią być uciążliwe.

 8. Lew — lubi być odbierany jako miły i stara się na takiego kreować. Ich wredne, a nawet podłe oblicze można dostrzec, kiedy zostaną zranione. Wtedy pozostają bezlitosne. Nienawidzą, gdy ktoś bawi się ich uczuciami lub atakuje je bez powodu.

 9. Panna — przeważnie musi ugryźć się w język, aby nie powiedzieć tego, co naprawdę myśli. Wychodzi to z różnym skutkiem.

 10. Baran — to, co w głowie, to i na języku. Są uparte i lubią mieć ostatnie zdanie. Konfrontacja nie jest dla nich żadnym problemem, o ile są przekonane, że przyniesie ona jakiś efekt.

 11. Koziorożec — temperament tych osób to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Łatwo je zdenerwować, co może przynieść niemiłe konsekwencje. Są mściwe i pamiętliwe. Często nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Gdy brakuje im argumentów, potrafią zranić drugą osobę słowem.

 12. Skorpion — słowo "przepraszam" z ich ust usłyszeć to nie lada wyzwanie. To one najczęściej czekają na przeprosiny i skruchę drugiej osoby. Urazę chowają w sobie przez długi czas. 

Więcej o: