Po ile będą pączki w Biedronce i Lidlu w tłusty czwartek? Taka ofert pojawia się tylko raz w roku!

Chcesz hucznie obchodzić święto wszystkich łasuchów i zastanawiasz się, po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek? Ta informacja może cię zaskoczyć, bo czeka na ciebie w tym dniu także wiele innych ofert. Warto w ten dzień zajrzeć także do Lidla!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zastanawiasz się, czy szykują się jakieś większe okazje cenowe w supermarketach z okazji tłustego czwartku? Okazuje się, że tak i o mogą nas naprawdę zaskoczyć! W samych sklepach sieci Biedronka specjalnych ofert z okazji tego dnia przygotowano aż 15. Wybierać można od pączków z marmoladą, nadzieniem waniliowym i orzechowym, po donuty z posypką. Lidl wcale nie zostaje z tyłu i również chce zaskoczyć swoich klientów!

Zobacz wideo Tłusty czwartek. Warszawiacy czekają w kolejce po najsłynniejsze pączki na Górczewskiej

Po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek? Taka ofert pojawia się tylko raz w roku!

Pączki Słodka Kraina dostępne w wersjach np. z marmoladą wieloowocową i cukrem pudrem dostępne będą w opakowaniach po 12 sztuk. Na ten moment nie jest jeszcze znana dokładna cena tych pączków. Jednak rok wcześniej takie same pudełko mogliśmy kupić w wyprzedażowej cenie 2,99 zł za całe opakowanie, czyli 0,25 gr za sztukę!

Po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek? Taka ofert pojawia się tylko raz w roku!Po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek? Taka ofert pojawia się tylko raz w roku! Biedronka

Pączki w biedronce 2022. Wiele cen zostało obniżonych

W ofercie Biedronki znajdziemy jeszcze kilka perełek cenowych na tłusty czwartek. Pączki marki Cukiernia np. z nadzieniem wiśniowym, dekorowane płatkami migdałowymi lub nadzieniem różanym i dekorowane skórką pomarańczową kosztują po 1,99 zł. Ponadto w ofercie Biedronki są pączki z nadzieniem o smaku orzechowym i waniliowym po 1,61 zł, truskawkowym z agrestem po 1,99 zł kakaowym w cenie 1,70 zł. Dodatkowo znajdziemy też te z kremem czekoladowym E.Wedel w cenie 2,37 zł oraz pączek w kształcie serca za 1,99 zł. 

W ten dzień w Biedronce w specjalnej promocji znalazły się także donuty, w promocji „Kup 12, zapłać za 8" Można mieszkać w ofertach, wtedy 4 najtańsze dostaniesz gratis.

Po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek? Taka ofert pojawia się tylko raz w roku!Po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek? Taka ofert pojawia się tylko raz w roku! Biedronka

karnawał, ostatki 2022Ostatki 2022. Rozpoczyna się ostatni tydzień karnawału

Lidl: nasze gazetki wskazują na aż 20 przecenionych wypieków na Tłusty Czwartek

Sieć sklepów Lidl z okazji tłustego czwartku przygotowała specjalną ofertę promocyjną na pączki i nie tylko. W 2022 roku, oprócz klasycznych propozycji, sklep ten postanowił zaskoczyć klientów pączkiem wegańskim za 2,27 czy donutami o smaku zielonej herbaty, dyni, marchwi czy buraka o ofercie 4 sztuki za 11,41 zł. Z okazji tłustego czwartku będzie ponad 20 wypieków w specjalnie przygotowanych cenach.

Lidl: nasze gazetki wskazują na aż 20 przecenionych wypieków na Tłusty CzwartekLidl: nasze gazetki wskazują na aż 20 przecenionych wypieków na Tłusty Czwartek Lidl

Więcej o: