Z tymi osobami nie sposób dojść do porozumienia. Poznaj najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Według niektórych wybuchowy temperament i skłonność do rozpoczynania kłótni ma silny związek ze znakiem zodiaku. Kto znajduje się w gronie najbardziej kłótliwych osób?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kłótnie to dla niektórych udręka i droga do niemiłych konsekwencji. Podczas niej często padają niemiłe i przykre słowa. Niektóre osoby spod konkretnych znaków zodiaku mają większą skłonność do inicjowania kłótni. Oto zestawienie wybuchowych charakterów. 

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Lew 

Osoby spod znaku Lwa bardzo łatwo ulegają różnym impulsom. Posiadają niezwykle dominującą naturę i często chcą za wszelką cenę postawić na swoim. Jest to powód do wielu kłótni i zgrzytów, gdyż nie uznają oni zdania innych osób. Nic i nikt nie może stanąć im na drodze, gdy dążą do jakiegoś celu. Kłótnia dla nich może trwać w nieskończoność i ciężko im się przyznać do błędu. 

Baran

Barany to urodzeni atencjusze. Uwielbiają skrajne emocje i bycie w centrum uwagi. Podczas kłótni, którą zazwyczaj sami rozpoczynają, wypominają wszystkie sprawy sprzed lat. Baran, mając widownię podczas kłótni, nakręca się jeszcze bardziej, wymyśla coraz to nowe argumenty. Nie patrzy na emocje drugiego człowieka, dla którego do niektórych rzeczy lepiej nie wracać. 

Koziorożec

Koziorożce posiadają niezwykłą umiejętność panowania nad swoimi emocjami, do czasu. Jeżeli ktoś poruszy kwestię niezwykle dotkliwą dla niego, traci kontrolę i wybucha. Dla Koziorożca jego zdanie jest najważniejsze i najlepsze, inne głosy nie wchodzą w grę. Nie akceptuje on innych rozwiązań, niż tych, które sam wymyślił. Ponadto osoby spod tego znaku ciężko wyrażają skruchę i chęć przeproszenia, są bardzo honorowe.

Więcej o: