Wyprzedaż w Ochnik: płaszcz z alpaki i futra taniej o 1800 zł! Podobne modele w Carry i Mohito

Jeżeli interesuje nas płaszcz z alpaki, który nie tylko na taki wygląda, ale również rzeczywiście posiada ten materiał, warto zajrzeć do sklepu Ochnik. Aktualnie znajduje się tam płaszcz przeceniony o 1800 zł! Podobne modele kupisz też na wyprzedaży w sklepach Carry i Mohito.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Interesuje cię płaszcz z wełny alpaki? Niestety płaszcze takie ze względu na koszt takiego materiału są bardzo drogie. Zdarzają się jednak wyjątkowe okazje, z których możemy skorzystać. Właśnie znaleźliśmy jedna z takich ofert w sklepie Ochnik. Płaszcz z alpaki jest teraz na dużej wyprzedaży! Ceny te pomimo obniżki i tak są wysokie dlatego przygotowaliśmy też wyprzedażowe oferty sklepów Carry i Mohito płaszczy typu alpaka.

Zobacz wideo Czy wiecie, że alpakom rosną zęby przez całe życie? [PRACOWNIA BRONKA]

Dorota Gardias Dorota Gardias zachwyca w płaszczu Bonprix! Jest idealny na wiosnę

Ochnik wyprzedaż: płaszcz damski taniej o 1800 zł! Ten model uszyty jest z samych naturalnych materiałów

Oryginalny i niezwykle ciepły płaszcz damski w beżowym kolorze pochodzi ze sklepu Ochnik. Wykonany jest z połączenia wełny owczej oraz alpaki, wykończony naturalnym futrem z norki. Wełna z alpaki uznawana jest za jedną z najlepszych wełen naturalnych na świecie, jest niezwykle ciepła, trwała i jednocześnie lekka i miękka. Ekskluzywne futro z norki to zaś bardzo wysoko ceniony i pożądany rodzaj futra, jest bardzo gęste, ciepłe i trwałe, włos nie ulega odkształceniu, dzięki czemu długo zachowuje swój elegancki wygląd. Całość zapinana na napy oraz dodatkowo pasek dla lepszego dopasowania. Model posiada dwie praktyczne kieszenie. Jest to forma lekkiego, a jednocześnie, dzięki wełnie z alpaki ciepłego płaszcza o oversizowym kroju. Jeszcze niedawno płaszcz ten kosztował 3599,00 zł, jednak teraz jest na wyprzedaży i jego cena to 1799,00 zł.

Ochnik wyprzedaż: płaszcz damski taniej o 1800 zł! Ten model uszyty jest z samych naturalnych materiałówOchnik wyprzedaż: płaszcz damski taniej o 1800 zł! Ten model uszyty jest z samych naturalnych materiałów Ochnik

Carry: płaszcz z dodatkiem wełny. Jego cena jest niższa o 100 zł

Dużo łatwiejsze w znalezieniu okazują się płaszcz z dodatkiem owczej wełny niż tej z alpaki. Propozycja, z jaką wychodzi sklepu Carry to płaszcz z dodatkiem owczej wełny, który jest zapinany na guzik. Posiada on wiązanie w pasie i wąskie klapy. Uszyty został z podszewką i zastosowano w nim dwie obszerne kieszenie z przodu. Cena tego modelu wynosi aktualnie 199,99 zł.

Carry: płaszcz z dodatkiem wełny. Jego cena jest niższa o 100 złCarry: płaszcz z dodatkiem wełny. Jego cena jest niższa o 100 zł Carry

Eleganckie spodnie damskie Te eleganckie spodnie damskie w Lidlu kosztują 22,49 zł

Wyprzedaż Mohito: miękki płaszcz z futerka teraz taniej o 100 zł

Kolejną propozycją przypominającą płaszcz z alpaki będzie ta z Mohito. Jest to miękki dwurzędowy płaszcz z szerokim kołnierzem, wykonany z imitacji futra. Posiada on zapięcie na guzik i prosty, swobodny krój. Do tego zastosowano w nim dwie kieszenie boczne, a jego cena wynosi po przecenie 179,99 zł.

Płaszcz z alpaki od MohitoPłaszcz z alpaki od Mohito Mohito

Więcej o: