Polka sprawdziła czystość pokoju hotelowego lampą UV. Nagrała to, co zobaczyła

Polska tiktokerka podczas wizyty w Paryżu postanowiła sprawdzić czystość w pokoju 3-gwiazdkowego hotelu. Jedno pomieszczenie bardzo ją zawiodło i wcale nie była to łazienka. - Co zrobilibyście w takiej sytuacji? - zapytała pod opublikowanym wideo.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

TikTok niewątpliwie jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. wiele układów tanecznych, trendów makijażowych czy zaskakujących domowych trików. Niektóre osoby chętnie dzielą się również zaskakującymi historiami ze swojego życia lub pokazują efekty przeprowadzonych przez siebie testów.

Bałagan To video stało się viralem. Chcąc dać mężowi nauczkę, przestała sprzątać jego rzeczy

Sprawdziła czystość pokoju w trzygwiazdkowym hotelu w Paryżu lampą UV. Mocno się zawiodła

Prowadząca na TikToku profil "Agatestuje" wybrała się jakiś czas temu do Paryża i zarezerwowała sobie pokój się w 3-gwiazdkowym hotelu. Przy okazji swojego pobytu postanowiła sprawdzić czystość pokoju za pomocą lampy UV. Wszystko nagrała i udostępniła na swoim tiktokowym profilu. Filmik zatytułowała "Dlaczego warto nosić klapki w pokoju hotelowym". 

Postanowiłam sprawdzić za pomocą latarki UV, jak się ma czystość w 3-gwiazdkowym w Paryżu. Wybrałam ten hotel, ponieważ ma świetną lokalizację, między dwoma stacjami metra - 1  i 9 - oraz dzieli go tylko trzy minuty spacerkiem od Pól Elizejskich

- wyjaśniła na wstępie.

Okazuje się, że łazienka była czysta i temu pomieszczeniu nie można było nic zarzucić, jednak stan pokoju był rozczarowujący, co widać było dopiero w świetle latarki UV. Test tiktokerki pokazał, że nawet jak brudu nie widać na pierwszy rzut oka, to lepiej przezornie nie chodzić boso po pokoju hotelowym.

TikTokerka pokazała, co znalazła w kieszeniach ubrań z lumpeksów. 'Maseczka, klucze i przedmiot wart kilka tys. złotych' Pokazała, co znalazła w kieszeniach ubrań z lumpeksów. "Perełka za kilka tys. złotych"

Łazienka była czysta, natomiast pokój pozostawiał wiele do życzenia. Ja rozumiem skromne warunki, ale tam było po prostu brudno

- podsumowała.

Więcej o: