Te znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciół. Można na nich liczyć w każdej sytuacji

Jak nawiązywać przyjaźnie, to najlepiej z tymi trzema znakami zodiaku. Są to niezwykle lojalni i wierni przyjaciele, których śmiało można nazwać bratnimi duszami. Przekonaj się, czy według astrologii jesteś uznany za najlepszy materiał na przyjaciela, lub masz takie osoby wokół siebie.

Podobno "przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać". Podpowiadamy Wam zatem, czy macie w swoim otoczeniu takiego anioła, a może sami nim jesteście. Te znaki zodiaku uważane są bowiem za najlepszych przyjaciół, na których możemy zawsze liczyć. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

Z Rakami można się porozumieć bez słów 

Osoby spod tego znaku zodiaku, to jedni z najbardziej życzliwych ludzi, jakich możemy spotkać na swojej drodze. Ma w sobie wiele pozytywnej energii, którą stara się obdarzyć innych. W szczególności skupia ją jednak na swoich przyjaciołach, o których zawsze pamięta. Czasami nie trzeba Rakom nic mówić, aby wiedziały, jak się w aktualnej chwili czujemy. Gdy przyjaciół Raków dręczą jakieś problemy, to natychmiast stara im się zaradzić. 

Kasia Cichopek pokazała swój posiłek. Fanka: 'Nie wierzę, że pani je to na noc' (zdjęcie ilustracyjne)Kasia Cichopek ma stylowy damski garnitur z wyprzedaży

Wagi bardzo łatwo nawiązują przyjaźnie

Wagi są niezwykle towarzyskie, stąd też zawieranie nowych znajomości nie jest dla nich żadnym problemem. Nie interesuje ich jednak ilość, ale jakość. Osoby spod tego znaku dążą do szczerych i głębokich relacji, które przetrwają lata. Rozmawiać z Wagą można godzinami na różne tematy, a jej rady są nieocenione. Swoich przyjaciół otacza opieką i stara się, być zawsze przy nich wtedy, kiedy tego potrzebują. Najbardziej cenią sobie szczerość, nawet jeśli jest ona bolesna. Bez niej nie wyobrażają sobie prawdziwej przyjaźni. 

Sukienki na wesele 2022Te stylowe sukienki na wesele 2022 kupisz od 59,99 zł!

Ryby to przyjaciele na całe życie

Zaufanie osób spod znaku Ryb nie jest łatwo zdobyć, gdy komuś się to już jednak uda, to odwdzięczą się one najszczerszą z możliwych relacji. Przyjaźń z nimi jest niezwykle cenna. Potrafią się wczuć w każdą sytuację i oddają całą swoją uwagę, gdy najbliższa osoba tego potrzebuje. Nawet mając największego doła, Ryby nas z niego wyciągną. Nikt nie potrafi podnosić na duchu tak, jak one. 

Więcej o: