Ola Szwed pokazała zdjęcie z aktorami z "Rodziny zastępczej". Jak wyglądają po latach?

Aleksandra Szwed podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zapozowała z Misheel Jargalsaikhan i Jarosławem Boberkiem, czyli serialowymi znajomymi, z którymi poznała się na planie "Rodziny zastępczej". - Niewiarygodne, że zdjęcie obcych mi przecież ludzi potrafi wzbudzić tak pozytywne emocje i wspomnienia z dzieciństwa - czytamy w komentarzach pod postem.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Aleksandra Szwed to znana polska aktorka, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. Popularność zyskała już jako 9 letnia dziewczynka, wcielając się w rolę Elizy w serialu "Rodzina zastępcza", gdzie grała przez kolejne 10 lat. Nie da się ukryć, że to kawał życia, a koledzy i koleżanki z planu z pewnością stali się dla niej jak druga rodzina. Okazuje się, że z niektórymi z nich do dziś Ola utrzymuje kontakt. 

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie ze znajomymi z "Rodziny zastępczej". Jak wyglądają po latach?

Ostatnio Aleksandra Szwed spotkała się z serialową siostrą graną przez Misheel Jargalsaikhan oraz Jarosławem Boberkiem, który w "Rodzinie zastępczej" wcielał się w rolę lokalnego posterunkowego. Wspólnym zdjęciem Ola Szwed postanowiła podzielić się na swoim profilu na Instagramie.

Gdy pogoda marna wiec speszali for ju dziś "tęcza zastępcza" #cotrzygłowytoniejedna #rodzinazastępcza #panposterunkowy #zosia #eliza #spotkanienaszczycie #pogadane #dawnotemuwtelewizji

- napisała pod fotografią.

 

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy od internautek oraz internautów:

Bardzo miło i ciepło was wspominam i do tej pory często rodzinę zastępczą goszczę w swoim domu
Ale super ekipa! "Rodzina zastępcza", uwielbiałam
Niewiarygodne, że zdjęcie obcych mi przecież ludzi potrafi wzbudzić tak pozytywne emocje i wspomnienia z dzieciństwa <3 mega miło Was zobaczyć!
O matko <3 ulubiony serial dzieciństwa
Ale ekipa! Jak świetnie was widzieć! Moje najlepsze bliźniaczki i ulubiony posterunkowy
Dawno temu, a jednak jakby wczoraj, nawet piosenka z serialu zabrzmiała w głowie

- czytamy.

Więcej o: