Deynn zorganizowała zbiórkę na pomoc dla Ukrainy. Zebrała 220 tys. zł, promując ją makijażem

Od wczoraj w social mediach Polacy wyrażają swoją solidarność z Ukrainą i stanowczo sprzeciwiają się temu, co się tam dzieje. Również osoby publiczne z ogromnymi zasięgami wysyłają swoje wsparcie. Deynn wyraziła to w sposób artystyczny. Zbiórka w piątek osiągnęła już kwotę ponad 220 tys. zł.*

* wcześniej błędnie informowaliśmy o kwocie prawie 2 mln zł, ale jest to suma wszystkich zbiórek organizowanych dotąd przez fundację. Za błąd przepraszamy.

Świat jest wstrząśnięty tym, co się obecnie dzieje w Ukrainie. W social mediach pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami. Osoby publiczne i gwiazdy zabierają głos w sprawie, nie pozostając obojętni na los Ukraińców. Część z nich wyraziła głęboką chęć wsparcia w najróżniejszy sposób. Powstają zbiórki, niektórzy zgłaszają się na wolontariuszy. Również Deynn, jedna z najpopularniejszych blogerek dekady postanowiła zsolidaryzować się z Ukrainą. 

Więcej o obecnej sytuacji w Ukrainie przeczytacie na Gazeta.pl >>

Zobacz wideo

Deynn w artystyczny sposób wspiera Ukrainę 

Nie od dziś wiadomo, że Deynn jest uzdolniona plastycznie. Jej makijaże już nie raz były dostrzegane nie tylko przez polskie, ale również zagraniczne media i osoby z branży beauty. Tym razem influencerka postanowiła namalować na swojej twarzy wymowny obraz, który miał odwzorować to, co obecnie dzieje się w Ukrainie. 

Nie lubię pisać i opowiadać o tym co czuję, bo nie jestem w tym najlepsza. A od rana kiedy obudziła mnie informacja o stanie wojennym w Ukrainie, czuję się przygnębiona. Pomyślałam, że pomogę tak, jak mogę, chociaż i tak chciałabym więcej!! Tym prostym makijażem chcę wykorzystać swoje zasięgi, aby jak najwięcej osób z Ukrainy widziało, że Polacy ich wspierają i mówią stanowcze NIE tej wojnie!

- zaczęła swój wpis na Instagramie. 

 

Deynn wspólnie z mężem Danielem Majewskim jakiś czas temu założyli fundację, która swego czasu wspierała też płonącą Australię. Teraz reaktywowali zbiórkę - na rzecz Ukrainy.

Reaktywowaliśmy też naszą fundację i utworzyliśmy zbiórkę na pomoc humanitarną ofiarom wojny, potrzebującym mieszkańcom Ukrainy czy uchodźcom, którzy uciekają z domu do naszego kraju, żeby ratować siebie, dzieci lub całe rodziny. 100% zebranych środków przekazujemy na zebrany cel, pamiętajcie o tym!! Wszystkie wydatki w związku z organizacją zbiórki pokrywamy z własnych pieniędzy

- czytamy w poście na Instagramie.

Screen ze strony Fundacji Unicorn z dn. 25.02.2022Screen ze strony Fundacji Unicorn z dn. 25.02.2022 https://fundacja-unicorn.com/Więcej o: