Jak pozbyć się smrodu papierosów z mieszkania? Znamy na to najlepszy sposób. Pomaga również na pleśń

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym jak pozbyć się smrodu papierosów z nowo zakupionego mieszkania lub domu? Problem ten jest naprawdę uciążliwy, ale jest sprawdzony sposób na pozbycie się cię tego uporczywego zapachu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kupiłaś nowe mieszkanie i pojawił się wcześniej nieprzeanalizowany problem brzydkiego zapachu w pomieszczeniach spowodowanego paleniem w nich papierosów? Niestety zapach taki zwłaszcza dla osób niepalących jest dużym problemem. Jednak mamy dobra wiadomość można się go pozbyć w szybki sposób.

Kasia Cichopek pokazała swój posiłek. Fanka: 'Nie wierzę, że pani je to na noc' (zdjęcie ilustracyjne) Kasia Cichopek ma stylowy damski garnitur z wyprzedaży

Zobacz wideo "Fuj", "To smutne". Pokazaliśmy efekt sprzątania plaży

Jak pozbyć się smrodu papierosów z mieszkania? Internauci znają odpowiedź

Na jednej z grup na Facebooku w ostatnim czasie można było zobaczyć ciekawe pytanie. Jedna z internautek szukała pomocy w pozbyciu się smrodu po papierosach w swoim odkupionym domu. Okazało się, że jest na to jeden bardzo skuteczny sposób, który zasugerowało naprawdę dużo osób.

Chyba ozonowanie to będzie najlepszy pomysł
Ozon bomba w sklepie motoryzacyjnym za 15 zł
Tylko ozonowanie
Ozonowanie. Tylko wynieść zwierzęta i rośliny
Polecam ozonowanie. Można zamówić firmę albo kupić maszynę na allegro nawet. Tylko trzeba wyjść na czas ozonowania z domu, bo nie wolno tego wdychać

Czym jest ozonowanie pomieszczeń? Pomaga nie tylko w zwalczaniu brzydkich zapachów

Głównym celem ozonowania pomieszczeń jest dezynfekcja, tzn. zabicie bakterii, wirusów i grzybów oraz dezodoryzacja, czyli usunięcie niepożądanych zapachów. Polega ono na dostarczeniu gazowego ozonu i wymieszaniu go z powietrzem zawartym w pomieszczeniu lub pomieszczeniach, które chcemy ozonować. Najczęściej stosowanymi do tego celu są ozonatory przedmuchowe wytwarzające ozon z tlenu zawartego w powietrzu.

Zamiast wyrzucać fusy po kawie, zrób z nich domowy peeling skóry głowy. Efekt Cię zaskoczy! Domowy peeling skóry głowy z fusów po kawie. Efekt Cię zaskoczy

Wilgoć w domu? Ozonować można także pomieszczenia, w których jest grzyb lub pleśń

W przypadku zagrzybienia pomieszczenia np. po zalaniu lub spowodowanych zbyt wysoką wilgotnością w domu należy stosować się do poniższych rad:

  1. Ściany, które są zagrzybione, malujemy dowolnym preparatem antygrzybicznym poprzez natrysk lub przy użyciu pędzla
  2. Gdy powierzchnia jest mokra, ozonujemy natychmiast.
  3. Czas ozonowania wynikający z instrukcji obsługi należy przedłużyć dwukrotnie.
  4. Czynność powtarzamy trzy razy, dzień po dniu.

Należy pamiętać, że preparaty antygrzybiczne oparte są na związkach chloru w związku z tym, czynność te należy wykonywać w masce.

Więcej o: