Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Często trudno z nimi wytrzymać

Nie bez powodu uważa się, że te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Życie czy przyjaźń z nimi może być nie lada wyzwaniem i wymagać wiele cierpliwości. Sprawdź, czy należysz do tego grona.

Charaktery tych znaków zodiaku są delikatnie mówiąc skomplikowane. Ich temperament oraz niektóre cechy sprawiają, że przez wielu uznawane są za najgorsze znaki zodiaku. Niełatwo z nimi żyć, choć bez nich jeszcze ciężej. Czy należysz do grona najtrudniejszych charakterów według astrologii

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - byk

Lew jest po prosty uparty jak osioł 

Lubi być w centrum uwagi i dąży do tego, aby być lubiany i doceniany w towarzystwie. Często udaje przez to kogoś, kim w rzeczywistości nie jest. Jego apodyktyczne zapędy oraz egoizm sprawiają, że przez innych odbierany jest z różnym skutkiem. Lew uważa to jednak za pewność siebie, z czego niejednokrotnie wywiązują się spory lub konflikty. Jest jednak na tyle uparty, że nie potrafi odpuścić nawet gdy nie ma racji.  

Kasia Cichopek pokazała swój posiłek. Fanka: 'Nie wierzę, że pani je to na noc' (zdjęcie ilustracyjne) Kasia Cichopek ma stylowy damski garnitur z wyprzedaży

Niecierpliwe Barany powinny uważać na swój język 

Impulsywność i niecierpliwość to w przypadku osób spod tego znaku zodiaku mieszanka wybuchowa, biorąc pod uwagę, że nie zawsze potrafią trzymać język za zębami. Chcą szybko widzieć rezultaty swojej pracy, a jeśli tak nie jest to odpuszczają. Częściej słuchają emocji niż rozumu, co nie zawsze ma dla nich pozytywne konsekwencje. Mają też tendencję to podkoloryzowania swoich osiągnięć. 

Koziorożce nie tolerują sprzeciwu

Koziorożce nie mają łatwo. Nie dość, że uznawane są za jedne z najwredniejszych znaków zodiaku, to w dodatku także o najtrudniejszym charakterze. Bywają aż nadto poważne i zazwyczaj wydaje im się, że wiedzą lepiej, co jest dobre nie tylko dla nich samych, ale i innych. Brak kontroli nad tymi cechami może powodować, że ludzie zaczną się w końcu od nich odwracać, a Koziorożcom nie jest łatwo nawiązać nowe kontakty ze względu na swoją niedostępność. 

Modne torebki 2022 Te modne torebki damskie 2022 są do 50% tańsze!

Trudno sprostać oczekiwaniom Skorpionów

Na podium ponownie Koziorożce wyprzedzają jednak Skorpiony. Za dominujące w ich przypadku cechy uznaje się mściwość i pamiętliwość. Urazę chowają długo i niełatwo jest odzyskać jego zaufanie. Skropiony ufają przeważnie tylko sobie. Nawet w stosunku do najbliższych bywają chłodne i podejrzliwe. 

Więcej o: