Tej nocy Meghan Markle miała na sobie majątek! Jej kosztowna stylizacja olśniła wszystkich

Meghan Markle pojawiła się w towarzystwie księcia Harrego na gali wręczenia nagród NAACP Image Awards. Para długo nie pokazywała się na salonach. Powrót okazał się spektakularny zwłaszcza dla Meghan, która zachwyciła swoją kosztowną stylizacją.

W miniony weekend odbyła się gala wręczenia nagród NAACP Image Award. Meghan i Harry odbierali ważną nagrodę za działalność charytatywną. Taka okazja wymaga odpowiedniego stroju, a ten warunek para spełniła doskonale. Zwłaszcza suknia i dodatki Markle zwróciły uwagę wszystkich. Miała na sobie stylizację, która kosztuje fortunę! Wyglądała niezwykle elegancko, a w towarzystwie Harrego ubranego w klasyczny garnitur błyszczała jak diament. Wiemy, ile kosztował ten strój.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle i książe Harry odebrali prestiżową Nagrodę Prezydenta 

President's Award czyli Nagroda Prezydenta przyznawana jest za działalność charytatywną na rzecz sprawiedliwości społecznej. W związku z obecną sytuacją w Ukrainie, państwo Sussex nie pominęło tego tematu w swojej przemowie. Książe Harry zaznaczył, że tą nagrodą chcieliby uhonorować obywateli Ukrainy. Para zadeklarowała, że nie zamierza zrezygnować z walki o sprawiedliwość społeczną. 

Meghan Markle w zachwycającej stylizacji. Ten strój zwrócił uwagę wszystkich

Meghan Markle na gali pojawiła się w asymetrycznej sukience w niebieskim kolorze. Kreacja sięgała do ziemi i wyróżniała się rozcięciem na dole, oraz tym, że odsłaniała jedno z ramion. Nieco jaśniejszy materiał ozdabiał górę kreacji, którą uszyto ze zwiewnego, delikatnego materiału. Jako dodatki postawiła na błyszczącą biżuterię, oraz delikatne, jasne sandałki na obcasie. Suknia została zaprojektowana przez Christophera Johna Rogersa. Buty zaś, to dzieło Aquazzura. Jej biżuteria pochodziła od Cartier. Nie zabrakło też biżuterii sentymentalnej. Jej bransoletka z niebieskimi kamieniami należała do księżnej Diany.

 

Meghan Markle postawiła na kosztowną stylizację. Jest warta fortunę!

Efektowna stylizacja Markle miała też adekwatną wartość. Jej suknia to koszt 2000 funtów. Pierścionek zaręczynowy z którym się nie rozstaje - to aż 260 000 funtów. Biżuteria i pozostałe dodatki to około 7000 funtów. Te kwoty robią wrażenie, ale trzeba przyznać, że ten look był strzałem w dziesiątkę.

 
Więcej o: