Horoskop dzienny - 5 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 marca. Sobota to dobry moment na wypoczynek, ale nie tylko. Jak spędzisz ten dzień? Zobacz co na ten temat mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Zapowiada się wyjątkowo leniwa sobota dla Baranów. Pierwszy raz od dawna nie masz żadnych zobowiązań ani zaległości. Ciesz się wolnym dniem i postaraj się robić tylko to, co przynosi ci prawdziwą radość. 

Zobacz wideo Kto jest lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Horoskop dzienny - Byk

Nie będziesz dziś kontrolować swojego czasu tak jak zwykle, a to sprawi, że zajęcie które bardzo lubisz pochłonie cię bez reszty. To dobrze ci zrobi. Takie odcięcie od świata informacji potrzebne jest każdemu z nas. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie będziesz dziś mogła usiedzieć na miejscu. Swoją energię postaraj się przekierować na pożyteczne działania. To przyniesie ci nie tylko satysfakcję z pomagania, ale przede wszystkim poczucie dobrze wykorzystanego czasu. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Rak

Nie wiesz co może zdarzyć się jutro i bardzo ci to doskwiera. Jesteś osobą, która lubi porządek i przewidywalność. Kontrola to twoja mocna strona. Niestety ostatnio dzieje się dużo niespodziewanych rzeczy - nic nie możesz na to poradzić. 

Horoskop dzienny - Lew

Daj się porwać romantycznej atmoferze, bo ta nie zdarza się aż tak często. Twój partner bardzo się postarał, aby sprawić ci radość - nie zawiedź go i ciesz się wspólnie spędzonym czasem, którego na co dzień nie macie zbyt wiele dla siebie. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, kiedy ktoś na ciebie naciska. To nie są odpowiednie warunki, aby tak poważnie zmieniać swoje życie. Pozwól sobie na chłodną, spokojną analizę. Nie rób niczego pochopnie, gdyż możesz tego żałować. 

Horoskop dzienny - Waga

Koniec końców okaże się, że twoje przewidywania były trafne. Ci, którzy tak mocno oponowali przeciwko twojemu stanowisku teraz będą czuć się niezręcznie. Nie daj im odczuć tego jak bardzo triumfujesz - oni i tak to wiedzą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoi wrogowie nie śpią. Miej się na baczności i każdą decyzję zawodową przemyśl dwukrotnie, aby nie popełnić błędu, który łatwo można wykorzystać do oczernienia cię. Twoja pozycja w firmie może być przez to zagrożona. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Męczy cię bezsenność związana z pozostwaniem w ciągłym napięciu. Postaraj się lepiej zadbać o higienę snu - nie jedz ciężkiej kolacji, przewietrz sypialnię, zadbaj o odpowiednią temperaturę. Nie zapomnij też o tym, by zrobić sobie popołudniowy spacer. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Bardzo czekałaś na moment kiedy wreszcie będziesz mogła spakować walizkę i wyjechać poza miasto. To chyba odpowiedni moment by rozpocząć sezon turystyczny. Wciąż nie ma zbyt wielu turystów, dlatego spokojnie możesz podziwiać te obiekty, do których zazwyczaj są duże kolejki. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zmęczenie da ci w kość. Sobota jest dobrym czasem na to, aby nieco zwolnić tempo i pozwolić sobie na relaks. Oczywiście w twoim przypadku nie będzie to do końca możliwe, ale staraj się łapać choć pojedyncze chwile. 

Feng shui - na czym polega ta filozofia?Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny - Ryby

Cierpliwość ma swoje granice. Już bardzo dużo zniosłaś w kontekście oskarżeń ze strony bliskiej osoby. Więcej nie musisz. Powiedz wszystko co leży ci na sercu i nie miej wątpliwości - racja jest po twojej stronie. 

Więcej o: