Horoskop dzienny - 6 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 marca. Niedziela, czyli czas na aktywne wypoczywanie. Czy uda ci się skorzystać ze sprzyjającej aury i nieco rozruszać?

Horoskop dzienny - Baran

Ciągle szukasz pretekstu, aby nie rozpocząć wiosennych porządków. Dziś jednak nie zdołasz przed tym uciec. Poszukiwanie drobnostki sprawi, że nabierzesz chęci aby nieco uporządkować swoje rzeczy. Czas najwyższy wyrzucić to co tylko zajmuje miejsce. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Nawet w niedzielę nie potrafisz zapomnieć o swoich obowiązkach. Od rana będziesz robić wszystko aby zadbać o swoich bliskich, zapominając przy tym o własnych potrzebach. Czas z tym skończyć i zacząć trochę myśleć o sobie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie płacz nad tym co w przeszłości ci nie wyszło. Czas najwyższy zamknąć ten rozdział i przestać rozpamiętywać niepowodzenia. To nie pomoże ci w niczym. Wyciągnij naukę z porażek i idź dalej nie popełniając ponownie tych samych błędów. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby Wróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Rak

Niedziela bez zmartwień, pośpiechu i zbędnego stresu to to na co czekasz od dawna. Z aromatyczną kawą w ręku pozwól sobie na odrobinę relaksu. Nikt dziś nie zdoła ci tego zakłócić. Pamiętaj, że to ostatni moment na wyciszenie przed nowym tygodniem pracy. 

Horoskop dzienny - Lew

Nigdy nie pozwalasz sobie na słabości, jednak tym razem to choroba nie pozwoli ci na zwykłe funkcjonowanie. Musisz nieco odpocząć i zastosować domowe metody walki z bólem i dolegliwościami. Jeśli nie poczujesz się lepiej koniecznie odwiedź lekarza.

Horoskop dzienny - Panna

Ciągle czekasz aż osoba na której ci zależy da ci jakiś znak. Może najwyższy czas aby wyjść z inicjatywą. W dzisiejszych czasach nie zwraca się uwagi na konwenanse - bierz sprawy we własne ręce, bo tylko wtedy będziesz mogła cieszyć się szczęściem

Horoskop dzienny - Waga

Bardzo lubisz obserwować gwiazdy, ale rzadko masz na to czas. Dzisiaj jednak pojawią się sprzyjające warunki, aby sięgnąć po teleskop. Dzięki temu wrócisz myślami do chwil, o których starasz się od dawna zapomnieć. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie mów "nie" tylko dlatego, że się boisz. Strach jest ludzką rzeczą, jednak przełamywanie go również leży w twoim zasięgu. Musisz jedynie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, którego tak bardzo brakuje w twoim codziennym życiu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Korzystny układ planet sprawi, że poczujesz dziś siłę do działania. Być może uda ci się dokończyć coś o czym już dawno zapomniałaś. Resztę dnia poświęcisz swoim bliskim - spróbujcie znaleźć sposób na wspólne, aktywne wypoczywanie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Cisza, której bardzo potrzebujesz w ostatnich dniach pojawi się dzięki wsparciu pewnej osoby, która zapewni ci możliwość odcięcia się od wszelkich bodźców. Korzystaj z tego, aby wyciszyć zmysły i uspokoić myśli. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Borykasz się z problemami, które przerastają twoje możliwości. Nie wstydź się prosić o pomoc. Nic złego w tym nie ma. Ze wsparciem bliskiej osoby z pewnościa łatwiej uporasz się z przeszkodami, które stawia przed tobą życie.

Czakra - co to jest? Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby

Nie płacz nad rozlanym mlekiem. To co się stało nie odstanie się, a ty jedynie tracisz energię na rozpamiętywanie. Czas drastycznie zmienić swoje postrzeganie własnych błędów - niech będą one nauką a nie powodem rozpaczy. 

Więcej o: