Horoskop dzienny - 7 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 marca. Poniedziałek nie jest ulubionym dniem większości osób. Nie oznacza to jednak, że nie może być udany. Sprawdź, czy gwiazdy będą ci dziś sprzyjać.

Horoskop dzienny - Baran

Nie lubisz poniedziałków. To delikatne stwierdzenie. Niemniej jednak musisz przetrwać ten trudny czas. Najlepiej w tym pomoże ci kubek gorącej kawy lub zielonej herbaty. Musisz dodać sobie energii, aby przezwyciężyć ten impas. 

Zobacz wideo Droga Mleczna w trzech wymiarach

Horoskop dzienny - Byk

Nie załamuj się pomimo warstwiących się od rana problemów. Wszystko uda ci się opanować, wystarczy że wytrwale i sprawnie będziesz rozwiązywać kolejne trudności. Nie bez znaczenia okaże się pomoc bliskiej osoby. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bardzo chcesz być obecna w życiu twoich dzieci, jednak one coraz częściej okazują, że nie potrzebują już twojego wsparcia. Nie martw się tym - każdy ma prawo do samodzielności. Bądź dla nich oparciem w chwilach, gdy cię potrzebują. 

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę? Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Odwaga to nie wszystko. W sytuacjach kryzysowych konieczne jest jeszcze racjonalne myślenie, którego na szczęście ci nie brakuje. Postaraj się wykorzystać wszystkie swoje możliwości do tego, aby sprawnie zarządzać powierzonym ci projektem. 

Horoskop dzienny - Lew

Twoje przewinienia nie są aż tak wielkie jak się wydaje z boku. Zrób wszystko, aby wynagrodzić powstałe szkody, ale nie przesadzaj. Jeśli okażesz jak bardzo ci wstyd, ktoś może wykorzystać twoje poczucie winy w niewłaściwy sposób.

Horoskop dzienny - Panna

Pozwól sobie na nieco swobody w działaniu. W końcu odpowiedzialność i tak spoczywa na tobie, więc powinnaś mieć zdecydowanie większe pole manewru jeśli chodzi o podejmowane działania. Efekt twoich starań przejdzie najśmielsze oczekiwania.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja droga może skrzyżować się dziś z osobą, która stanie się dla ciebie niezwykle ważna. Nie jest to przypadek. Postaraj się nie przegapić tego, bo druga taka sytuacja może się nigdy nie powtórzyć. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie rezygnuj zbyt łatwo z rzeczy, które mogą przynieść ci dużo radości. Musisz zacząć myśleć o własnym szczęściu. Nie żyjesz tylko po to by spełniać obowiązki i zadowalać innych. Postaw wreszcie swoje potrzeby na pierwszym miejscu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś możesz stać się ofiarą gniewu swojego szefa. Znieś to z godnością, ale nie pozwól na to by cię poniżano. Jeśli raz pokażesz brak akceptacji dla takiej sytuacji, nigdy więcej się ona nie powtórzy - w przeciwnym wypadku możesz stać się na stałe kozłem ofiarnym. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Poszukaj własnej niszy, na której mogłabyś się wykazać. To nic złego, że próbujesz coraz to nowych rzeczy. W pewnym momencie uda ci się znaleźć coś co sprawi, że poczujesz, że trafiłaś na właściwą drogę. Nie ustawaj w poszukiwaniu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie możesz pozwolić sobie na zbyt wielkie wydatki ze względu na skromy budżet. Niemniej jednak czas sprawić sobie przyjemność i nieco odświeżyć garderobę przed zbliżającą się wiosną. To z pewnością poprawi ci humor.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon. Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny - Ryby

Twoje życie to ostatnio ciągła gonitwa. Nie pozwól na to. Nic dobrego nie przynosi ci trwanie w ciągłym biegu i stresie. Jeśli nieco sobie odpuścisz nie stanie się nic złego, a być może wpadniesz na pomysł jak lepiej organizować codzienne funkcjonowanie. 

Więcej o: