Te znaki zodiaku w marcu poznają swoją drugą połówkę. Miłość jest im zapisana w gwiazdach

Horoskop miłosny na marzec 2022 w przypadku niektórych osób zapowiada się bardzo ciekawie. Szansę na prawdziwą miłość te znaki zodiaku będą miały na wyciągnięcie ręki. Kto może spodziewać się już niedługo uczuciowych rewolucji w swoim życiu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Nadchodząca wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia, a przypadku tych znaków zodiaku także życie uczuciowe. Marzec przyniesie dla nich szansę na poznanie drugiej połówki. Oczywiście każdemu uczuciu należy trochę pomóc, więc warto być uważnym, by nie przegapić znaków zsyłanych przez gwiazdy.

Byki będą rozchwytywane przez adoratorów 

Osoby spod znaku Byka bardzo chciałyby już być w związku i do tej pory starały się usilnie do tego dążyć. W marcu postanowią sobie po wielu niepowodzeniach odpuścić. Właśnie wtedy ich miłosna passa dopiero się rozpocznie. Większa ilość wspólnych wyjść ze znajomymi będzie okazją do nawiązania nowych znajomości. Kilka z tych osób będzie miała wyraźną chęć na pogłębienie nowej relacji.  

U Bliźniąt od pierwszej randki do zakochania jeden krok 

Przypadkowe spotkanie z dawnym znajomym będzie okazją do spędzenia wspólnego popołudnia. Okaże się, że był to niezwykle miło spędzony czas dla obu stron, co z chęcią postanowicie kontynuować dalej. Dostrzeżesz w tej osobie coś, czego wcześniej nie zauważałaś. Na jednej randce te spotkania zdecydowanie się nie skończą. 

U Lwów nadejdzie czas stabilizacji

Na brak zainteresowania Lwy nie mogą narzekać, a wręcz chętnie to wykorzystują. Jednak przygodne relacje zaczną Cię w końcu nudzić i zapragniesz stabilizacji. Uczucie to przybierze na sile, gdy na Twojej drodze stanie osoba poznana podczas służbowego wyjazdu. To spotkanie wywróci życie Lwów do góry nogami

Strzelca dosięgnie niespodziewana strzała Amora 

W drugiej połowie miesiąca Strzelca czeka drobny wypadek. W tym przypadku można powiedzieć poniekąd, że na szczęście. Nic poważnego Ci się bowiem nie stanie, ale z pomocą wyruszy nieznajomy, o którym nie będziesz mogła zapomnieć. Przypadkowe spotkanie ponownie złączy Wasze ścieżki i okaże się, że Strzelec również nie pozostał drugiej osobie obojętny. 

Więcej o: