Te znaki zodiaku czeka rozstanie jeszcze w tym roku. Przed nimi ciężkie chwile

Miłość to uczucie, które napędza do działania. Tak jak wiele pozytywnych momentów mogą też pojawić się te negatywne, które wiążą się z bolesnymi przeżyciami. Według astrologów te znaki zodiaku w tym roku czeka rozstanie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Miłość i towarzyszące temu uczuciu emocje często płatają figle. Wiele wzlotów i upadków są nieodłącznym elementem wielu związków. Niestety, niektóre z nich już niedługo zapiszą się w kartach historii jako zakończone epizody. Które znaki zodiaku czekają trudne momenty w życiu?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - baran

Skorpion

Skorpion to wyjątkowo ciężki i nieoczywisty znak zodiaku. Osoby tworzące z nimi związek często nie potrafią zrozumieć drugiej połówki, dlatego dochodzi do wielu zgrzytów. Partnerzy Skorpionów postanowią zakończyć związek, w którym jest wiele tajemnic i zagadek. Osoby spod tego znaku bardzo boleśnie przeżyją rozstanie, kilka miesięcy będą wyjątkowo przygnębieni. Ale będzie to dobra lekcja dla Skorpionów, by w następnych relacjach zaufać drugiej osobie i bardziej się otworzyć.

Baran

Nieudane relacje baranów niedługo dobiegną końca. Partnerzy dojdą do wniosku, że nie warto jest inwestować czas i emocje w uczucie, które rani. Barany mają tendencję do lokowania uczuć w stosunku do niewłaściwych osób, które nie rozumieją ich potrzeb. Niedługo nadejdzie czas i osoby spod tego znaku zakończą toksyczne i nieudane relacje i dadzą sobie szansę na lepsze jutro.

Panna

Panny w tym roku to osoby, które zerwą ze swoją drugą połówką. Wszystko będzie związane z nieporozumieniami wynikającymi z nieodczytywania sygnałów Panny przez partnera. Osoby spod tego znaku dojdą do wniosku, że nie ma sensu kontynuowanie relacji bez szans na przyszłość. W walce rozumu z serce, w przypadku tych osób to rozsądek wygrywa.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: