Loteria mieszkaniowa Biedronki: Kto ma szansę na wygranie 500 tys. złotych? Zakupy mogą nie wystarczyć

Trwa wielka loteria mieszkaniowa w Biedronce. Ogłoszono pierwszych zwycięzców, ale pozostali nadal mają szansę na wygraną. Jak wziąć udział w loterii Biedronka? Okazuje się, że trzeba spełnić warunki. Wyjaśniamy jak to zrobić i ile nagród przewidziano do końca.

W sklepach Biedronka do wygrania jest aż 500 tysięcy złotych na mieszkanie. Wielka loteria obejmuje klientów sklepu, ale nie wszystkich. Należy spełnić warunki, m.in. zrobić zakupy za określoną sumę pieniędzy. Nie wszystkie produkty są włączone do akcji Biedronki. Wyjaśniamy, kto może wziąć udział w loterii, do kiedy i ile nagród już rozdano. Zwycięskie losy będą ogłaszane co tydzień.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Wielka loteria mieszkaniowa. Jak wziąć udział w loterii Biedronki?

Warunkiem do wzięcia udziału w loterii są zakupy za minimum 99 zł (z kartą Moja Biedronka), w dniach od 7 lutego do 16 kwietnia (włącznie). Obowiązuje to tylko wtedy, kiedy klient sklepu posiada kartę lojalnościową Moja Biedronka. Z loterii wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych. Indywidualny kod (los) zostanie wydrukowany na paragonie.

Loteria Biedronka: gdzie wpisać kod? Kiedy kolejne losowanie loterii mieszkaniowej?

W wielkiej loterii mieszkaniowej można wziąć udział do kwietnia, ale szczęśliwe losowania będą miały miejsce tylko raz w tygodniu. W każdym losowaniu zwycięży pięć osób. W sumie na wygraną ma szansę 50 osób, ponieważ loteria trwa przez 10 tygodni. Biedronka ogłosi zwycięzców w każdym tygodniu, a z wybranymi osobami skontaktuje się drogą telefoniczną. Pierwsze losowanie miało miejsce już 15.02.2022. Terminy kolejnych losowań to:

  • Tydzień I – wyniki losowania 15.02.2022
  • Tydzień II – wyniki losowania 22.02.2022
  • Tydzień III – losowanie 1.03.2022
  • Tydzień IV – losowanie 8.03.2022
  • Tydzień V – losowanie 15.03.2022
  • Tydzień VI – losowanie 22.03.2022
  • Tydzień VII – losowanie 29.03.2022
  • Tydzień VIII – losowanie 5.04.2022
  • Tydzień IX – losowanie 14.04.2022
  • Tydzień X – losowanie 20.04.2022

Warunki wzięcia udziału w loterii mieszkaniowej Biedronka to nie tylko zakupy za 99 zł

Prócz zakupów za określoną kwotę i posiadania karty Moja Biedronka, należy też przeznaczyć kwotę wygranej wyłącznie na zakup nieruchomości. Biedronka nie przewiduje nagród wyłącznie pieniężnych. Dodatkowo, obowiązuje limit losów. W loterii można wziąć udział więcej niż raz, są jednak warunki. Liczba losów w ciągu dnia nie może przekroczyć liczby 10 na osobę. Losy z jednego tygodnia nie przechodzą na kolejny tydzień.

Więcej o: