Horoskop dzienny - 8 marzec [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 marca. Dzień Kobiet to dobra okazja, aby odrobinę się porozpieszczać. Zorganizuj sobie świętowanie, na które zasługujesz, a gwiazdy z pewnością będą ci sprzyjać.

Horoskop dzienny - Baran

Wtorkowy poranek będzie dla ciebie zaskoczeniem. Czeka na ciebie śniadanie do łóżka i wszelkie przywileje związane z Dniem Kobiet. Nie przyzwyczajaj się do tego zbytnio, ale też pozwól sobie na celebrowanie tej wyjątkowej chwili.

Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop dzienny - Byk

Nawet nie będziesz czuła kiedy ten dzień minie. Nawał pracy sprawi, że nie będziesz mogła znaleźć chwili, aby w spokoju napić się kawy. Niestety dziś nie odczujesz tego, że jest twój dzień dopóki nie wrócisz do domu, gdzie jest ktoś kto zawsze o tobie pamięta. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Powoli przywykasz do tego, że jesteś singielką i niewiele w tej kwestii może się zmienić. Silna kobieta nie potrzebuje atencji ze strony mężczyzn by czuć się wartościowo. Dziś jest właśnie jeden z tych dni, kiedy poczujesz to w pełnej okazałości.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Przyjmowanie komplementów i prezentów stanowi dla ciebie problem. Twoje zakłopotanie odczuwalne jest przez osoby, które chcą cię wyróżnić. Postaraj się bardziej na luzie podchodzić do takich sytuacji i traktować je jako coś zupełnie normalnego. 

Horoskop dzienny - Lew

Nie mieszanie się w cudze sprawy nie zawsze jest właściwym rozwiązaniem. Kiedy widzisz, że komuś dzieje się krzywda nie powinnaś pozostać obojętna i na miarę swoich możliwości opowiedzieć się po stronie ofiary - pamiętaj ty też możesz nią kiedyś być. 

Horoskop dzienny - Panna

Zwykły wtorek, który upłynie Pannom nadzwyczaj spokojnie. Brak dodatkowych zobowiązań sprawi, że całe popołudnie możesz poświęcić na to, na co masz ochotę. Niech to będzie coś co uprzyjemni ci Dzień Kobiet - np. wizyta u fryzjera czy wypad na kawę z przyjaciółką. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie maskuj swoich emocji i uczuć. W ten sposób stwarzasz wrażenie osoby niedostępnej i odpychającej, a to nie jest prawda. Kiedy pokażesz co dzieje się w twoim wnętrzu ludzie przestaną się ciebie obawiać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Pomyłka nie musi oznaczać końca twojej kariery. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób wybrniesz z sytuacji. Wytęż swoją kreatywność, a z pewnością sobie poradzisz. Na koniec dnia być może trafi ci się słodka niespodzianka.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pozwól sobie dziś zaszaleć. W końcu taki dzień jest raz w roku i trzeba go świętować bez względu na wszystko co dzieje się wokół. Wybierz się na dobry obiad do restauracji, a potem zorganizuj sobie Dzień Kobiet o jakim marzyłaś. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koniec współpracy z jedną firmą nie oznacza dla ciebie końca świata. Jesteś osobą ambitną, która już z wielu opresji wyszła cało. Tym razem również sobie poradzisz. Rozejrzyj się wokół, a z pewnością znajdziesz kogoś ko chce ci pomóc.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dobra mina do złej gry - to to co musisz dziś przećwiczyć. Choć nic nie będzie szło po twojej myśli, musisz zachować spokój i spróbować przywrócić wszystko na właściwe tory. Nie obawiaj się odważnych ruchów.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień Kobiet dotąd był zawsze dla ciebie zwykłym dniem, ale dziś kiedy twój ukochany postara się wyjatkowo zrobić ci niespodziankę, to zaniemówisz z zachwytu. Odwdzięcz się najpiękniej jak potrafisz - taki dowód uczuć to niezwykle piękna rzecz. 

Więcej o: