Horoskop dzienny - 10 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 marca. Kolejny dzień w tym tygodniu upływa aktywnie. Zobacz czy układ planet będzie sprzyjał dziś twoim sprawom sercowym, a może zawodowym? Wykorzystaj to!

Horoskop dzienny - Baran

Nie pomyślałaś o tym, że twoje słowa mogą komuś sprawić naprawdę dużą przykrość. Niestety mleko się rozlało i trzeba będzie ponieść tego konsekwencje. Postaraj się przeprosić za wypowiedziane w emocjach słowa i trzymaj nerwy na wodzy. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Robisz wszystko, aby nie ujawnić się z uczuciami jakimi darzysz osobę, która od lat jest blisko ciebie i traktuje cię jako przyjaciela. Być może jednak pojawi się okazja, aby odsłonić swoje prawdziwe uczucia i przekonać się czy może z tego być coś więcej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Szczęście niejedno ma imię. W twoim wypadku największą radość przynoszą ci twoje pociechy, które bez względu na wszystko uważasz za swój sukces. Zawsze bądź blisko nich, gdyż jesteś dla nich nie tylko wzorem do naśladowania, ale też opoką w każdej sytuacji.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Konsekwencje zdrowotne twojego stylu życia są coraz bardziej dotkliwe. Nie jesteś już tak wydajna jak do tej pory. Musisz zrobić sobie przerwę, pozwolić organizmowi się zregenerować. W przeciwnym razie będzie jeszcze gorzej. 

Horoskop dzienny - Lew

Chcesz wszystko osiągnąć - musisz być najlepsza w  pracy, w domu też chcesz być idealną gospodynią, matką i partnerką. Tak się nie da na dłuższą metę. Musisz dać sobie więcej luzu, a wtedy wszystko zacznie się układać. 

Horoskop dzienny - Panna

Dobry plan to podstawa sukcesu nie tylko w pracy, ale też w domu. Na szczęście umiejętność planowania masz w małym palcu. Jeśli tylko będziesz mieć okazję podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi, aby mogli korzystać z twoich umiejętności. 

Horoskop dzienny - Waga

Opuszczanie posiłków wcale nie przyspieszy procesu odchudzania. Jak zwykle zabierasz się do tego w niewłaściwy sposób, a efekty nie będą takie jak chcesz. Skorzystaj z porady dobrego dietetyka i w ten sposób spróbuj zwalczyć nadmiar kilogramów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wspomnienia, które ostatnio coraz częściej cię nawiedzają nie są w stanie zakłócić twojego spokoju, ale to tylko poza. Tak naprawdę w środku czujesz się bardzo źle. Warto w takiej chwili sięgnąć po pomoc bliskiej osoby lub udać się do terapety, aby przepracować to co tkwi w twoim umyśle. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie pozwól manipulować sobą osobom, które mają od ciebie silniejszą pozycję w firmie. Nic na tym nie zyskasz, a jedynie utracisz resztki swojego posłuchu u współpracowników. Czas zająć własne stanowisko i godnie go bronić. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Musisz wreszcie zadeklarować swoje uczucia z całą mocą. Od dłuższego czasu zwodzisz swojego partnera, który nie wie czego może się po tobie spodziewać. To nie jest dobra droga do budowania trwałej relacji. Określ się nawet jeśli będzie to oznaczać rozstanie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twój dzień niespodziewanie skończy się spotkaniem z osobą, której od dawna nie widziałaś. To natchnie cię do ustalenia, że musicie zacząć widywać się regularnie. Zaniedbane kontakty koniecznie należy odświeżyć i pielęgnować.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby

Zrób coś, czego do tej pory się obawiałaś, a co było twoim marzeniem. Zacznij realizować swoje pasje, bo jak widać życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać w pełni. Nigdy nie wiadomo kiedy spadnie na nas nieszczęście, dlatego korzystać trzeba z każdej dobrej chwili. 

Więcej o: