Horoskop dzienny - 11 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 marca. Piątek może okazać się dniem bardzo intensywnym, mimo że weekend już tuż tuż... Czy gwiazdy pozwolą ci nieco zwolnić, czy wręcz przeciwnie?

Horoskop dzienny - Baran

Przygotuj się psychicznie na naprawdę trudny dzień. Zewsząd pojawiać się będą informacje ciężkie do przełknięcia, które sprawią, że nie będziesz wiedzieć czym się zająć w pierwszej kolejności. Na szczęście ten nawał zniknie po południu. 

Zobacz wideo Droga Mleczna w trzech wymiarach

Horoskop dzienny - Byk

Nie musisz obawiać się dziś trudnych rozmów czy negocjacji, które byłyby dla ciebie nie do przejścia. Wszelkie tego rodzaju wydarzenia przesunięte zostaną na kolejny tydzień. Możesz więc spokojnie zająć się kumulowaniem sił na te nadchodzące wydarzenia. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliska osoba będzie zmuszona zranić cię swoimi słowami. Ale dopiero to pozwoli ci spojrzeć na jej perspektywę. Dostrzeżesz, że twoje stanowisko nie do końca jest prawidłowe. Czym prędzej postaraj się naprawić wasze relacje. 

Horoskop dzienny - Rak

Niewinna rozmowa o interesach może się dziś przerodzić w propozycję randki. Nie rezygnuj od razu. Wcale nie będzie to naruszenie biznesowej etykiety, a może być prawdziwą szansą na miłość. Otwórz się na to, co przynosi ci los. 

Horoskop dzienny - Lew

Uważaj dziś wsiadając za kółko, gdyż od rana będziesz mocno rozkojarzona, a to nie sprzyja prowadzeniu pojazdów. Postaraj się maksymalnie koncentrować na wykonywanych czynnościach i nie uciekać myślami do swoich kłopotów. 

Horoskop dzienny - Panna

Dla Panien szykuje się spokojny, bezproblemowy dzień. Możesz śmiało planować to, jak wykorzystasz wolny weekend. Masz wiele zaległości, ale z drugiej strony powinnaś także zaplanować czas przeznaczony stricte na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Waga

Dziś będziesz w swoim żywiole. Wbrew pozorom, nawał spraw tylko powoduje, że jeszcze lepiej się organizujesz i potrafisz stawić czoło wszelkim przeciwnościom. Bądź przykładem dla innych. Pod koniec dnia ilość energii spadnie, ale to będzie sprzyjało regeneracji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niebo nad tobą skłoni cię dziś do podjęcia nowego wyzwania sportowego. Już dawno sobie obiecałaś zacząć robić coś w tym kierunku, jednak zawsze znajdowałaś wymówkę. Koniec z tym. Twardo przystąp do działania, a to z pewnością zaprocentuje w wakacje. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie ważne to co dzieli cię z twoim partnerem. Ważne są uczucia, które was łączą i o które warto walczyć. Kiedy sobie to uświadomicie zdecydowanie łatwiej będzie dojść wam do porozumienia zarówno w kwestiach zasadniczych jak i tych mniej ważnych. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie bądź dla siebie zbyt surowa. Choć popełniasz błędy to potrafisz się do nich przyznać i wziąć za nie odpowiedzialność, w przeciwieństwie do innych osób. Nie inaczej będzie tym razem. Nie pozwól jednak wykorzystać swojego sumienia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Szkoda czasu na zajmowanie się sprawami, które nie dotyczą ciebie bezpośrednio. Nie daj się wciągnąć w plotkarskie rozgrywki, które nikomu nie przynoszą niczego dobrego. Skup się na sobie i swoich bliskich.

Horoskop dzienny - Ryby

Przed tobą stanie dziś ktoś, kto będzie chciał wyprowadzić cię z równowagi. Zrób wszystko, aby temu zapobiec. Nie powinnaś się stresować bez potrzeby. Użyj argumentów, których nie da się podważyć, by zakończyć bezsensowną dyskusję. 

Więcej o: