Mama pokazała, jak się zachowa, gdy kiedyś odwiedzi swoje dzieci. "Nie wpuszczą cię!"

Porozrzucane po całym domu ubrania, resztki jedzenia w dziwnych miejscach, marnowanie papieru toaletowego... Wiele rodziców ma z tym do czynienia na co dzień. Działająca w sieci mama trójki dzieci postanowiła zatem nagrać filmik, na którym pokazała, co zrobi, gdy w przyszłości odwiedzi swoje dzieci w ich własnych domach. Internautki zrywają boki ze śmiechu.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

TikTok to portal społecznościowy, który już od jakiegoś czasu robi niesamowitą furorę. Internautki oraz internauci dzielą się tam różnymi, dynamicznie zmontowanymi filmikami. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy oraz triki makijażowe, domowe porady, a także zaskakując lub zabawne historie z życia wzięte.

Mama trójki dzieci pokazała, jak się zachowa, gdy kiedyś odwiedzi je w ich domach

Mama trójki dzieci prowadząca na Instagramie oraz TikToku profil pod nazwą @mammachelibro, zainspirowana zachowaniem swoich dzieci, postanowiła nagrać filmik, na którym zaprezentowała, jak zachowa się, gdy kiedyś odwiedzi swoje dorosłe pociechy w ich własnych domach. - "Jak będę się zachowywała, gdy za kilka lat pójdę odwiedzić moje dzieci do ich domu" (i skorzystam z łazienki). Jeśli jest jedna rzecz, której nadal nie rozumiem to to, dlaczego moje dzieci NIGDY nie zamykają zakrętki pasty do zębów. Na szczęście nauczyli się zakręcać wodę. Wciąż pracuję nad marnowaniem papieru toaletowego, ale na szczęście widzę duży postęp. Co do rozwieszania ręcznika po jego użyciu straciłam wszelką nadzieję - napisała pod filmikiem, który na Instagramie obejrzało ponad 2,4 miliona osób, a na TikToku ponad 81 tysięcy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, w tym również mam rozbawionych nagraniem:

Czy nie brakuje jednej rzeczy, żeby rozsypać ubrania na podłodze?
Jak bardzo cierpiałaś podczas tworzenia tego filmu?
Ten film jest piękny, na pewno to zrobię
Ciekawe, kto sprzątał po nagraniu tego filmiku
Hahaha! Nie wpuszczą cię!
Nie tylko ja jestem w takiej sytuacji

- czytamy.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: