Panna młoda na ślubie przypominała Kate Middleton. Suknię ślubną kupiła w lumpeksie za 20 zł

Ślub oraz wszystkie wydatki z nim związane potrafią być naprawdę drogie. Przyszłe panny młode często próbują je zminimalizować, szukając w pewnych elementach oszczędności. Jednak mało która decyduje się znaleźć je w sukni ślubnej. Pewna TikTokerka udowodniła, że suknie ślubną można kupić nawet w lumpeksie i wyglądać podczas ślubu jak gwiazda.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Dzień ślubu dla wielu par jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych dni w ich życiu. Przygotowania często trwają od kilku miesięcy do nawet kilku lat i pochłaniają spore sumy pieniędzy. Jednym z elementów najdroższych elementów ślubu i wesela jest zwykle suknia ślubna panny młodej. Nie wszystkie kobiety mają jednak ochotę przeznaczać na kreację, którą założą tylko raz, tak ogromne kwoty. Okazuje się, że suknię ślubną można kupić w lumpeksie za niewielkie pieniądze, a na ślubie wyglądać jak gwiazda z pierwszych stron gazet.

Przymierzyła swoją suknię ślubną po 35 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża (zdjęcie ilustracyjne) Przymierzyła swoją suknię ślubną po 35 latach. Nie przewidziała reakcji męża

Panna młoda kupiła suknię ślubną w lumpeksie. Zapłaciła za nią nieco ponad 20 zł

TikTok jest obecnie jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam zarówno układy taneczne, trendy, domowe triki czy zaskakujące historie z życia wzięte. Jedna z internautek, prowadząca na TikToku konto pod nazwą @_a_bizzle_ postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego jej sukni ślubnej.

Okazuje się, że kobieta upolowała w lumpeksie koronkową suknię ślubną z lat 80. Co więcej, okazało się, że pierwotnie kreacja kosztowała 1750 dolarów (około 7500 zł), a ona kupiła ją za 5 dolarów (około 21 zł). Jak sama przyznała, suknia pasowała na nią idealnie. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które przyznały, że wyglądała oszałamiająco, a suknia prezentowała się tak, jakby była "stworzona dla niej".

Zamówiła spodnie w sklepie internetowym, ale jak je ubrała, to się zdziwiła Zamówiła spodnie w sklepie internetowym, ale jak je założyła, to się zdziwiła

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: