Horoskop dzienny - 13 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 marca. Ostatni wolny dzień przed powrotem do pracy. Jak go spędzisz? Czy gwiazdy szykują dla ciebie coś niezwykłego?

Horoskop dzienny - Baran

Twoje relacje uczuciowe mają szansę dziś zmienić swój poziom. Znajdziesz się pod wpływem pomyślnego układu planet, który doda ci pewności siebie i sprawi, że zaczniesz działać zdecydowanie. 

Zobacz wideo Kto jest lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Horoskop dzienny - Byk

Ból pleców ostatnio bardzo mocno daje ci się we znaki. To czas aby pomyśleć o większej aktywizacji - rozejrzyj się za zestawem ćwiczeń wzmacniających kręgosłup, a być może uda ci się ograniczyć dolegliwości. Skorzystaj z taśm oporowych. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niestety niedziela nie zapowiada się dla ciebie korzystnie. Od rana będziesz mieć złe samopoczucie, a przy tym dotrze do ciebie wiadomość, która sprawi, że poczujesz się jeszcze gorzej. Postaraj się nie wpaść w depresyjny nastrój - przełam się i wyjdź z domu. Świeże powietrze dobrze ci zrobi. 

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Wszystko zależy od ich żywiołuJakie znaki zodiaku do siebie pasują? Zależy od ich żywiołu

Horoskop dzienny - Rak

Dziś z łatwością będziesz dogadywać się ze wszystkimi. Może to dobry moment, aby poruszyć sprawy, które nie zawsze budzą pozytywne emocje. Rozwiązywanie problemów będzie ci jednak dziś przychodzić zdecydowanie łatwiej.

Horoskop dzienny - Lew

Kontroluj swoje wydatki, bo może okazać się, że zbytnio szastasz swoją gotówką. Pod koniec miesiąca mogą pojawić się w związku z tym kłopoty, a ostatnią rzeczą której teraz potrzebujesz jest naruszanie twoich oszczędności.

Horoskop dzienny - Panna

Namów swoich bliskich, aby wykorzystac niedzielę w nietypowy sposób. Pomyśl o tym, że jest to czas przeznaczony tylko dla was i w związku z tym zróbcie coś co przyniesie frajdę wam wszystkim. Możliwości jest całkiem sporo. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie ulegaj pesymizmowi atakującem cię z każdej strony. Nawał informacji ze świata i nie tylko powoduje u ciebie obniżenie nastroju - postaraj się odciąć od ich napływu i oczyścić swój umysł. Już dawno chciałaś spróbować medytacji. To jest odpowiednia chwila. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Przyczyn rozpadu związków międzyludzkich jest niezwykle dużo. W twoim przypadku najczęściej jest to jednak nieumiejętność zaangażowania się. Ciagle stwarzasz dystans, który prędzej czy później staje się nie do pokonania. Skończ z tym. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Bliska ci osoba popadnie dziś w poważne tarapty. Niewiele myśląc porzucisz swoje zajęcia i zrobisz wszystko, żeby jak najszybciej udzielić jej pomocy. To taki zwykły ludzki odruch, ale dla ciebie jest to naturalne i nie wyobrażasz sobie byś mogła się zachować inaczej.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czeka cię dziś zupełnie normalna niedziela. Nic nie pokrzyżuje twoich niezbyt rozbudowanych planów. To bardzo dobrze, gdyż tęskniłaś za odpoczynkiem i spokojem. Napawaj się tą rodzinną atmosferą, gdyż już niebawem każdy wróci do swoich obowiązków. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Pomocna dłoń przyjaciela sprawi, że dziś spędzisz wyjątkowo udany dzień. Uda ci się przypomnieć lata, które spędziliście razem. To chyba dobry moment by pomyśleć o częstszych spotkaniach, gdyż widujecie się zdecydowanie zbyt rzadko.

Te znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciół. Można na nich liczyć w każdej sytuacjiTe znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciół

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś czeka cię całodzienny post, a to za sprawą przykrych dolegliwości pokarmowych. Głodówka będzie sprzyjać oczyszczaniu organizmu. Na przyszłość zaś musisz pomyśleć o zmianie diety na taką, która będzie zawierać zdecydowanie mniej tłuszczu. 

Więcej o: