Must have do kuchni z Ikei! Tego jeszcze nie było, kilka funkcji za jedyne 15 zł. Podobne w Pepco

A co jeśli jeden element w kuchni może zastąpić kilka? Oto pojemnik z Ikea, który znika w mgnieniu oka. Nic dziwnego! Ilość zastosowań jest długa, więc posłuży do wielu czynności podczas gotowania i nie tylko. Podobne modele w Lidl i Pepco.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Uwielbiamy coraz to nowsze rozwiązania, które ułatwią prace kuchenne i gotowanie. Przechowywanie żywności to sposób na ich ponowne spożytkowanie w idealnym stanie. Coraz częściej decydujemy się na samodzielne, wcześniejsze przygotowywanie posiłków na kolejny dzień, dlatego solidne pojemniki to must have w kuchni.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska w fryzurze niczym "Hermiona Granger"

Zobacz wideo Kuchenne katastrofy. Jak uratować zbyt słoną lub za tłustą zupę? Jak wyczyścić przypalony garnek?

Pojemnik na żywność z pokrywką w Ikea: sposób na bezpieczne przechowywanie żywności

Prostokątny pojemnik wykonany z połączenia  szkła i plastiku o pojemności 1.0 l dostępny jest w sklepach Ikea. Egzemplarz to sposób na łatwe przechowywanie i podgrzewanie żywności w trwałym pojemniku ze szkła żaroodpornego. Ponadto nie pochłania zapachów, nie przebarwia się i jest doskonały, gdy chcesz cieszyć się domowymi posiłkami z rodziną. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest to, że możesz go stosować jako naczynie do piekarnika, dzięki wykonaniu z odpowiedniego szkła. Cena to 15,29 zł.

pojemnikpojemnik ikea

Pepco: pojemnik na lunch i nie tylko ze szczelnym zamknięciem i dodatkami

Pojemniki marki Eco Curver to modele z pokrywką zamykaną na klipsy dostępne w sklepach Pepco. Egzemplarze w komplecie ze sztućcami, nadają się również do zamrażania oraz podgrzewania w kuchence mikrofalowej i mycia w zmywarce. Plastik potrzebny do wyprodukowania ich pochodzi z recyklingu. Do wyboru są dwa kształty:  okrągły, poj. 1,6 l lub prostokątny, poj. 1,2 l. Cena wynosi 20 zł.

pojemnikpojemnik pepco

Lidl: zestaw 4 pojemników do przechowywania żywności

Cztery pojemniki marki Ernesto dostępne w sklepie Lidl wykonane są z silikonu odpornego na wysokie temperatury. Bezpiecznie można więc umieścić je w kuchence mikrofalowej. Pojemniki można myć w zmywarce. Składane egzemplarze pojemników posiadają hermetycznie zamykające pokrywki zatrzaskowe z zaworem do wypuszczania powietrza. Cena za zestaw czterech sztuk to 44,99 zł.

pojemnikpojemnik lidl

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: