Te znaki zodiaku najlepiej całują, a ich pocałunki ciężko zapomnieć. Sprawdź przed randką o kim mowa

Całowanie może się wiązać z naszą datą przyjścia na świat. Nic dziwnego, że niektórzy władają tą sztuką lepiej już z natury, zaś pozostali muszą trochę poćwiczyć. Te czułe gesty i predyspozycje do całowania mają związek z posiadanym znakiem zodiaku, a astrolodzy tylko to potwierdzają. Sprawdź, czy znajdujesz się w gronie mistrzów pocałunków!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele rzeczy składa się na idealny pocałunek. Czas trwania, miejsce, w jakim się znajdujemy oraz uczucia, jakimi darzymy drugą osobę to jedne z ważniejszych kwestii wpływających na powodzenie miłosnego aktu. Pocałunek to sygnał, dzięki któremu możemy przekazać nasze uczucia, dlatego dla wielu osób wiąże się to również z takimi emocjami jak strach przed złą interpretacją partnera. Niektórym sztuka całowania jest bardzo dobrze znana i mogą zwać się mistrzami, niektórym mniej. Bez względu na posiadane umiejętności ważne, żeby dać ponieść się prawdziwym uczuciom i trwającej chwili. Oto zestawienie znaków zodiaku, z którymi pocałunek na pewno będzie wyjątkowy! 

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Skorpion 

Osoby spod tego znaku to inicjatorzy pierwszych pocałunków. Działają pod wpływem chwili i często to oni podejmują krok, nie czekając na aprobatę. Działając z zaskoczenia, dominują w pocałunku nad partnerem i wyznaczają dalszy przebieg miłosnej gry. Pocałunki Skorpionów działają niczym narkotyk, bywają uzależniające i tkwią we wspomnieniach na długo. Podczas tego miłosnego aktu Skorpion jest wyjątkowo namiętny i pełny pasji

Lew 

Osoby spod tego znaku w czasie pocałunków czują się jakby główną rolę w filmie. Żyją chwilą i podczas tego miłosnego uniesienia świat mógłby przestać dla nich istnieć. Nie zwracają uwagi na miejsce, w którym się znajdują. Dla Lwów najważniejsze są uczucia i emocje, którymi chcą się podzielić z ukochaną osobą. W trakcie pocałunku są niezwykle wrażliwe i delikatne. Ciężko zapomnieć takich pocałunków. 

Waga

Wagi są niezwykle romantyczne i właśnie takie też są ich pocałunki. Z natury są bardzo czułymi i pełnymi miłości osobami, dla których akt miłosny w postaci całowania się jest najlepszym uzewnętrznieniem i okazaniem ich uczuć. Żyją miłością i pożądają romantycznych gestów od ukochanego. Miłosne listy i kolacje przy świecach tylko podsycają ich emocje, które przekazują w namiętnych pocałunkach. Waga to idealny kochanek i partner, którego zapamiętamy na długo. 

Więcej o: