Horoskop dzienny - 14 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 marca. Początek nowego tygodnia to kolejna szansa na realizację wyznaczonych celów. Czy gwiazdy postawią na twojej drodze przeszkody, czy wręcz przeciwnie - będą ci sprzyjać?

Horoskop dzienny - Baran

Zainspiruj się bliską ci osobą. Rzuć wszystko i zacznij działać tak jak podpowiada ci serce. W ten sposób wreszcie odnajdziesz właściwą drogę. Nie bój się błędów - dzięki nim możesz nauczyć się bardzo wiele. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Koniecznie weź dziś udział w loterii. Korzystny układ planet może przyczynić się do tego, że osiągniesz sukces, o którym nawet nie marzyłaś. Wiadomo, że czasem nie warto zdawać się na ślepy los, tym razem jednak będzie zupełnie inaczej. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dla Bliźniąt szykuje się wyjątkowo trudny poniedziałek. Od samego rana znajdziesz się pod ostrzałem oskarżycielskich pytań szefa, na które nie znasz odpowiedzi. Nie bój się być asertywna - to co nie należy do twoich kompetencji nie może być powodem nagany.

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Wszystko zależy od ich żywiołuJakie znaki zodiaku do siebie pasują? Zależy od ich żywiołu

Horoskop dzienny - Rak

Od jakiegoś czasu patrzysz na świat przez różowe okulary. Nie wiadomo, jak długo taki stan się utrzyma dlatego warto korzystać z niego póki jest taka możliwość. Zapamietaj, że optymiści żyją dłużej i przyjemniej. 

Horoskop dzienny - Lew

Pozwól sobie na stopniowe wchodzenie w rytm nowego tygodnia. Nie musisz od razu rzucać się na najcięższe i najbardziej angażujące zadania. Rozpocznij dzień pracy od kawy i zaplanowania tego czym się zajmiesz w kolejnych godzinach.

Horoskop dzienny - Panna

Nie nalegaj jeśli spotkasz się ze zdecydowaną odmową. Nie ma nic gorszego niż namolność. Ty jak nikt inny powinnaś o tym wiedzieć. Pamiętaj jednak, że nie wolno się zniechęcać. Za jakiś czas możesz spróbować ponownie, tym razem przygotowując lepsze argumenty.

Horoskop dzienny - Waga

Od rana będziesz odczuwać ciągle chłód. Nie jest to kwestia źle dobranego stroju tylko raczej kłopotów z krążeniem krwi. Już dawno miałaś w tej sprawie skontaktować się z lekarzem. To najwyższa pora, aby wreszcie to uczynić. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Ta prawda ciągle jest aktualna. Przekonasz się o tym sama właśnie dziś, kiedy z trudnego położenia wyjdziesz tylko dzięki wsparciu bliskiego przyjaciela. Masz teraz pewność, że możesz zawsze na niego liczyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Porozmawiaj z przełożonym na temat podwyżki. Wzrost kosztów życia odczuwalny jest dla wszystkich, ale jednocześnie twoje zaangażowanie w sprawy zawodowe zasługuje na lepsze wynagrodzenie. Masz kilka atutów w ręku, które dają ci przewagę negocjacyjną. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie pozwól na to, aby czarne myśli przejęły nad tobą kontrolę ani na moment. Musisz uświadomić sobie, że nawet z największej zapaści można wyjść cało, ale warunkiem jest pozytywne nastawienie i odnalezienie wewnętrznej siły do działania. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczekaj aż wszyscy wyrażą swoje zdanie. Zachowaj własne stanowisko na sam koniec, a wtedy z pewnością zrobisz najlepsze wrażenie, gdyż będziesz mieć chwilę na usystematyzowanie myśli. Bądź pewna siebie - to połowa sukcesu.

Te znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciół. Można na nich liczyć w każdej sytuacjiTe znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciół

Horoskop dzienny - Ryby

Korzystaj ze swojej wolności, która przytrafi ci się dziś niespodziewanie, z rozwagą. Wolny czas warto mądrze zagospodarować, np. nadrabiając zaległości. Po bardzo produktywnym poranku będziesz zasługiwała na wieczorny odpoczynek. 

Więcej o: