Jej brwi szokują i są powodem wielu kpin. "Mówią, że nie powinnam być mamą"

Gęste brwi wróciły do łask. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest laminacja brwi, jednak część kobiet stawia na swoje makijażowe umiejętności i podkreśla włoski w inny sposób. Ta influencerka wprowadziła makijaż brwi na nowy poziom.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Jedna z internautek uważa, że im więcej się dzieje w okolicy oczu, tym lepiej. Świadczyć o tym mogą jej brwi, które zdecydowanie różnią się od obecnego wzorca. Choć rzeczywiście wpisują się poniekąd w trendy, to z pewnością jest to osobista interpretacja 27-latki, która je maluje. 

Zobacz wideo

Sammi-Jo Hailford ma zaskakująco duże i czarne brwi

O gustach się nie dyskutuje, jednak w różnych epokach naszego świata mogliśmy spotkać się z różnymi kanonami piękna. Sammi-Jo Haliford ma 27 lat i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Na co dzień jest mamą dwójki dzieci. Pewne jest, że kobieta przyciąga uwagę innych. 

Nie jestem fanką dzisiejszych standardów piękna. Mam wrażenie, że ludzie są uznawani za pięknych przez społeczeństwo tylko wtedy, jeśli je spełniają, a ja się z tym nie zgadzam. Lubię wyrażać swoją opinię, a moje brwi robią to za mnie.

- mówiła w rozmowie z portalem dailystar.co.uk. 

Wyjmujesz brudne naczynia ze zmywarki? Ten prosty trik sprawi, że już zawsze będą czyste i lśniąceWyjmujesz brudne naczynia ze zmywarki? Znamy prosty trik

Brwi Sammi-Jo są duże i kruczo-czarne. Do ich stylizacji kobieta używa czarnego eyelinera. Jej wygląd wiele osób szokuje, niektórzy nawet twierdzą, że prawdopodobnie jest złą matką. 

Ludzie mówią, że nie powinnam być mamą i że z powodu moich brwi zadzwonią po opiekę socjalną. Mogą to zrobić - nie mam nic do ukrycia. Moje brwi nie znaczą, że jestem złą matką.

Choć, brzmi to absurdalnie, kobieta wielokrotnie spotkała się z wyzwiskami czy kpinami kierowanymi w swoją stronę. 

Anna DereszowskaAnna Dereszowska w fryzurze niczym "Hermiona Granger"

Kobieta przyznaje, że ma powodzenie 

Choć niektórzy myślą, że Sammi-Jo przez swój wygląd nie może liczyć na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, to kobieta zapewnia, że nie ma z tym problemu. -"Ludzie mówią, że z powodu dużych brwi nie mogę znaleźć chłopaka, ale to nieprawda. W mojej skrzynce jest mnóstwo wiadomości od facetów, którzy mówią mi, że jestem piękna i że chętnie by się ze mną umówili. Zawsze wspominają o moich brwiach, więc może to jakiś fetysz" - wyjaśnia. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: