Pamiętacie Szymka Solejuka z serialu "Ranczo"? Ma już 26 lat i zmienił się nie do poznania

Myśląc "Szymek Solejuk", macie przed oczami chłopca grającego w serialu "Ranczo"? Zapomnijcie! Maciej Cempura wcielający się w tę rolę ma obecnie 26 lat, a na najnowszych zdjęciach, które opublikował na Instagramie, aż trudno go rozpoznać.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

''Ranczo'' to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowo-komediowych, który pojawił się na telewizyjnych ekranach w ciągu ostatnich 20 lat. Choć premiera pierwszego odcinka odbyła się w 2006 roku, a ostatniego w 2016 roku, to mimo upływu lat powtórki cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Za sukcesem serialu "Ranczo" stoi nie tylko fabuła, lecz także świetna obsada aktorska. W główne role wcieliły się bowiem tacy artyści, jak Cezary Żak, Artur Barciś, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka czy Violetta Arlak. 

Pamiętacie Szymka Solejuka z serialu "Ranczo"? Ma już 26 lat! Jak teraz wygląda?

Jednak nie tylko aktorzy grający wiodące role zyskali ogromną sympatię telewidzów. Jednym z takich przykładów jest postać Szymka Solejuka, czyli nieprzeciętnie inteligentnego dziecka Solejuków (małżeństwa granego przez Katarzynę Żak i Sylwestra Maciejewskiego), którego grał Maciej Cempura. W pamięci wielu osób zapisał się on jako mały chłopiec z początków serialu lub nastolatek widziany w późniejszych odcinkach. Dziś aktor ma 26 lat i zmienił się nie do poznania, co zauważyć można na zdjęciach, które opublikował na Instagramie. Maciej Cempura nadal zajmuje się aktorstwem, a z opisu jego profilu wywnioskować można, że interesuje się również muzyką.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: