Horoskop marokański. Jakim znakiem jesteś i co się za tym kryje?

Horoskop marokański wyróżnia nie 12 a 7 znaków, z których każdy odpowiada konkretnej części ciała. Głowa, noga a może serce? Sprawdź, którym z nich jesteś i co się za tym kryje.

 Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop marokański składa się z siedmiu znaków, z których każdy przypisany jest danej części ciała. Są to kolejno: Głowa, Serce, Ręce, Nogi, Żołądek, Gardło i Kręgosłup. Którym z nich jesteś i co to oznacza?

Zobacz wideo

Horoskop marokański

Głowa: 23 grudnia - 17 stycznia

Osoby urodzone pod znakiem Głowy są z natury wycofane i milczące. Nie lubią być w centrum uwagi ani uczestniczyć w sporach, jednak potrafią bronić swoich racji, kiedy wymaga tego sytuacja. Są też niezwykle pracowite i bardzo ambitne, a przy tym zawsze można na nich polegać. Bo choć nie są duszami towarzystwa, dla najbliższych przyjaciół gotowe są do największych poświęceń.

Nogi: 18 stycznia – 20 marca

Nogi to wolne duchy, które żyją tu i teraz, nie skupiając się przy tym na planowaniu przyszłości. Starają się nie skupiać na negatywnych rzeczach i z pokorą znoszą to, co przyniesie im los, starając się znaleźć pozytwy w każdej sytuacji. Doskonale zresztą adaptują się do zmian i same chętnie je prowokują. Nie znoszą bowiem rutyny, a nade wszystko cenią sobie niezależność.

Gardło: 21 marca – 7 maja

Osoby spod znaku Gardła, tak jak i Nogi, bardzo cenią swoją niezależność. I to właśnie wolność jest dla nich najważniejszą wartością - zarówno ta w podejmowaniu decyzji, jak i wolność słowa i wyrażania. By ją bronić, skłonne są do wielu poświęceń. Z podobną zaciekłością bronią też swoich przekonań.

Julita GrochałaMakijaż na wiosnę 2022. W tym sezonie stawiamy na minimalizm. Sprawdź propozycję naszej makijażystki

Żołądek: 8 maja – 2 lipca

Osoby spod znaku Żołądka są niezwykle wrażliwe i empatyczne. Często przejmują się krytyką innych, a przez brak wiary w siebie i własne możliwości nie wykorzystują stawianych przed nimi szans. Chętnie angażują się w pomoc innym, wkładając w nią całą swoją energię.

Serce: 3 lipca – 28 sierpnia

To urodzeni optymiści, którzy w każdym dostrzegają dobro. Swoją energią i pogodnym usposobieniem zarażają innych, co zapewnia im pokaźne grono przyjaciół. Mają przy tym wielkie pokłady empatii i cierpliwości, często pełnią więc role mediatorów, czy powierników.

Kręgosłup: 29 sierpnia – 5 października

Osoby spod tego znaku charakteryzują się wielką inteligencją i kreatywnością. Szybko adaptują się do nowych warunków i potrafią znaleźć rozwiązanie nawet z najtrudniejszej sytuacji. Zamiast poddawać się emocjom, stawiają bowiem na zdrowy rozsądek.

Ręce: 6 października – 22 grudnia

Ręce wyróżniają się pracowitością i konsekwencją w działaniu. Są niezwykle przedsiębiorcze i ciężko pracują na swój sukces. Nie zapominają przy tym jednak o bliskich, a pogodne usposobienie i empatia zapewniają im sympatię innych.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Pamiętacie Szymka Solejuka z serialu 'Ranczo'? Ma już 25 lat i zmienił się nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne)Pamiętacie Szymka Solejuka "Rancza"? Ma już 26 lat i zmienił się nie do poznania

Więcej o: