Kosztuje tylko 12 zł a działa jak botoks na włosy! Jest naturalny i ekologiczny, a jego efekty zaskakują

Chcesz wykonać botoks na włosy, nie wydając na to fortuny? Okazuje się, że prawdopodobnie posiadasz w swoim domu produkt dzięki, któremu wykonasz taki zabieg sama, a jego efekty cię zadziwią.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W ostatnim czasie na dużej popularności zyskał botoks na włosy. Wykonywany jest on w salonach fryzjerskich i czasem kosztuje niemałe pieniądze. Jeżeli chciałabyś uzyskać efekt tego zabiegu na włosy w domu, jest to możliwe. Wyjaśnimy dziś jak i czym możesz to zrobić.

Zobacz wideo W Kobyłce powstaje papier, który kochają pszczoły

Botoks na włosy z salonu fryszerskiego. Jak on działa i co ma na celu?

Ten profesjonalny zabieg fryzjerski ma na celu poprawę kondycji włosów. Przynosi on spektakularne efekty, które widać od razu po jego wykonaniu. Jednym z głównych celi botoksu na włosy jest wygładzenie ich łuski. Włosy po wykonaniu na nich tego zabiegu stają się błyszczące, zdrowe i wygładzone.

Na piękne włosy domowy botoks: wykonasz go za jedyne 12 zł. Wykorzystaj miód

Jednym ze znanych sposobów wykorzystywanych od lat w regeneracji włosów jest miód. Szczególnie silne działanie wykazuje na zniszczonych włosach. Mało kto wie, że ten wytwarzany przez pszczoły wyrób posiada silne właściwości nawilżające. Potrafi on zatrzymywać we włosach wilgoć, a także przeciwdziała ich przesuszaniu i pozbawia nieprzyjemnego uczucia szorstkości. Włosy zyskują tym samym blask, stają się bardziej sprężyste i miękkie. Stosowanie miodu w pielęgnacji włosów może je również wygładzać.

Miód faceliowy, miód spadziowy, wielokwiatowy: wiemy, jakiego należy użyć, aby uzyskać najlepsze efekty

Zastanawiasz się, w jaki sposób wykonać domowy botoks na włosy miodem? W pierwszej kolejności skup się na odpowiednim wyborze miodu. Zabieg na włosy, który będziemy przygotowywać, powinien być przygotowywany z produktu o jak najrzadszej konsystencji. Łatwiej jest je nałożyć na kosmyki i rozprowadzić po nich. Dodatkowo przyda się olej rzepakowy, oliwa z oliwek lub olej lniany. Możemy użyć tego co mamy w domu.

Wystarczy, że wymieszasz teraz 4 łyżki stołowe miodu i 1,5 łyżki wybranego oleju. Następnie maskę rozprowadzamy na całej długości włosów lub od ucha w dół jeśli włosy mają dużą skłonność do przetłuszczania się. Pozostawiamy na ok. godzinę, schować je pod foliowy czepek i szczelnie owinąć ręcznikiem. Następnie spłukujemy wodą i myjemy włosy szamponem.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: