Pechowe znaki zodiaku. Wpadki towarzyszą im na okrągło. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Pecha przyciągają jak magnes. Ich życie to często pasmo niepowodzeń i porażek. Według astrologów może mieć to związek z posiadanym znakiem zodiaku. Kim są osoby, którym pech towarzyszy przez cały czas?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Los płata im figle. Na ich drodze zaskakujące często pojawiają się różne trudności. Sprawdź, czy jesteś w gronie urodzonych pechowców.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Rak

Osoby spod znaku Raka to urodzeni pechowcy, a niepowodzenia towarzyszą im niemal od urodzenia. W swoim życiu Rak musi mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, a ich ilość jest większa niż w przypadku innych znaków zodiaku. O dziwo radzi sobie zaskakująco dobrze i cały czas idzie do przodu. Naiwność i łatwowierność jednak dalej dają górę nad rozsądkiem, więc Rak musi uzbroić się w cierpliwość.

Ryby

Osoby spod tego znaku bardzo mocno przeżywają wszystkie wydarzenia w ich życiu, a niezdarność tylko przysparza im kolejnych zmartwień. Wszystko dosłownie leci im z rąk, a daty czy spotkania wylatują im z głowy. Mają jednak niebywały czar, którym oślepiają innych i wszystko zostaje im zazwyczaj zapomniane.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku cechują się niezwykłą ambicją. Koziorożce to istni marzyciele, którzy snują wiele planów, lecz ciężko im je zrealizować do końca. Po drodze zawsze czeka ich wiele niespodzianek i trudności, które doświadczają je na całe życie. Jeżeli jesteś Koziorożcem, to masz tendencję do znajdowania się w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu jak mało kto.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: