Dorota Gardias zdradza, co dla niej jest najskuteczniejszą terapią na świecie. "A to prawda"

Dziennikarka Dorota Gardias udostępniła ostatnio zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym zdradza sposób na najlepszą terapię na świecie. Jego skuteczność można określić niemal jako 100-procentową, sądząc po umieszczonych pod postem komentarzach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Natalia Szroeder pokazała nagranie z dzieciństwa

Prezenterkę i dziennikarkę Dorotę Gardias na Instagramie obserwuje 208 tys. osób. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych swoją pracą, stylizacjami i przemyśleniami. Ostatnio na jej zdjęciach pojawia się pewien uroczy przyjaciel. Gardias zdradziła w związku z tym sposób na skuteczną terapię z jego udziałem.

Terapia według Doroty Gardias. Taka z pewnością każdemu poprawi humor

"Najtańsza, najskuteczniejsza, najprzyjemniejsza i najbezpieczniejsza". Właśnie w ten sposób Dorota Gardias określiła terapię, która jej zdaniem może zdziałać cuda. Mowa tutaj o przytulaniu. Na umieszczonym przez gwiazdę zdjęciu w mediach społecznościowych możemy dostrzec efektywność tej metody. Promienny uśmiech Gardias jest chyba jej najlepszym potwierdzeniem. Zdecydowanie skuteczność tej terapii wzrośnie, jeśli przytulamy się do tak uroczego, czworonożnego przyjaciela. 

 

Fani gwiazdy podzielają jej zdanie. Wiele osób poparło jej sposób w komentarzach

Nie tylko prezenterka jest zdania, że przytulanie może być najlepszą terapią. Podobno, by zachować zdrowie, potrzebujemy ośmiu uścisków dziennie, a żeby się rozwijać nawet dwunastu. Tego samego zdania są również obserwujący Doroty Gardias

A to prawda
Mam takiego samego pocieszyciela
I tutaj masz racje, to jest najlepsza terapia
Dokładnie. Przytulamy się 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: