Horoskop dzienny - 16 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 marca. Kolejny dzień pełen wyzwań przed tobą. Czy jesteś gotowa stawić im czoło? Zobacz, czy gwiazdy będą dziś dla ciebie łaskawe?

Horoskop dzienny - Baran

Wspaniale wykonujesz polecenia swojego szefa, dlatego nie uchodzi to jego uwadze. Wytrwale pracujesz na awans, który być może pojawi się już niebawem. Musisz jeszcze bardziej zaangażować się w swoje obowiązki, by przypieczętować decyzję.

Zobacz wideo Kto jest lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Horoskop dzienny - Byk

Wolność to coś co charakteryzuje jednostki bardzo aktywne społecznie. Ty choć nie wybijasz się zwykle na pierwszy plan, również cenisz sobie swobodę działania, dlatego dziś będziesz musiała stanąć w jej obronie. W innym razie będziesz musiała poddać się regułom, które wcale ci się nie spodobają.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie myśl o tym jakie będą konsekwencje twojego działania. Postępuj tak jak podpowiada ci intuicja - w tej sytuacji to najlepsze wyjście. O ewentualych skutkach będziesz mieć jeszcze czas pomyśleć - teraz zadbaj o rozwiązanie problemu.

Te znaki zodiaku to straszne śpiochy. Poranne wstawanie to dla nich prawdziwa udręka Te znaki zodiaku to śpiochy. Wstawanie to dla nich udręka

Horoskop dzienny - Rak

Pozostawanie w bliskich kontaktach z wrogiem może okazać się przydatne, pod warunkiem, że nie zdradzisz się ze swoimi prawdziwymi intencjami. Musisz być dobrą aktorą - inaczej twój sprytny plan spali na panewce.

Horoskop dzienny - Lew

Sprzątanie bałaganu jaki zostawiają bliskie ci osoby zaczyna ci poważnie doskwierać. Musisz przeprowadzić poważną rozmowę na temat podziału obowiązków, gdyż w takich warunkach nie możecie dłużej funkcjonować.

Horoskop dzienny - Panna

Zwykle nie przykładasz dużej wagi do wiary czy modlitwy. Jednak wydarzenia ostatnich dni sprawią, że będziesz poszukiwać duchowego wsparcia, które może skłonić cię właśnie do modlitwy, medytacji. Pozwól sobie na wyciszenie - wtedy łatwiej odnajdziesz to, czego tak ci teraz brakuje, czyli spokój. 

Horoskop dzienny - Waga

Działanie pod presją nie wróży niczego dobrego. Osoba, która naciska na ciebie ma w tym swój interes. Pytanie czy będzie on korzystny także dla ciebie. Staraj się nie dać uwieść pięknym obietnicom, abyś później nie żałowała.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wyższa konieczność zmusi cię do porzucenia codziennych obowiązków i skupieniu się na sprawach rodzinnych. Na szczęście uda ci się zażegnać kryzys dość sprawnie, dlatego popołudniem będziesz mogła cieszyć się w gronie najbliższych. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Najwyższa pora aby spróbować czegoś nowego. Od dawna odczuwasz pewien rodzaj stagnacji w swoim życiu. Doskwiera ci to, ale nie masz pomysłu jak to zmienić. Na szczęście dziś na twojej drodze pojawi się osoba, która podsunie ci właściwą myśl.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Następnym razem musisz bardziej zwracać uwagę na to co i do kogo mówisz. Sekrety można powierzać tylko zaufanym osobom, bo w innym przypadku może się z tego zrobić wielki problem. Zastanów się zawsze czy daną sprawę można powierzyć tej konkretnej osobie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Na własną rękę postanowisz działać w wolontariacie, choć nikt nie wróży ci sukcesu. Zaskocz wszystkich. Pomaganie innym jest niesamowicie satysfakcjonujące i wciągające - zdobyte doświadczenia pozostaną z tobą na zawsze.

Najbardziej pechowe znaki zodiaku Te znaki zodiaku mają wiecznego pecha. Przyciągają nieszczęścia

Horoskop dzienny - Ryby

Odrobina pracy fizycznej nie powinna ci zaszkodzić. Rozruszasz swoje mięśnie i poczujesz przyjemne, fizyczne zmęczenie, które towarzyszy np. treningom sportowym. Po południu czeka cię za to przypływ energii, który wykorzystaj na ogarnięcie mieszkania.

Więcej o: