Co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł? Te pomysły na prezent sprawią radość i nie urwą kieszeni

Kiedy jest dzień mężczyzny? Już niedługo dzień chłopaka, który obchodzimy po dniu kobiet. Prezent na dzień mężczyzny dla kolegów z pracy, czy prezent na dzień chłopaka dla swojego wybranka kupisz niemal za grosze! Podpowiadamy, co można kupić na dzień chłopaka za 5 zł.

W czwartek 10 marca, czyli dokładnie dwa dni po dniu kobiet obchodzimy dzień mężczyzn. Niektórzy nazywają to święto również dniem chłopaka - chociaż ten przypada na 30 września. Prawda jest taka, że oba te dni... to to samo święto! 10 marca cieszy się jednak większą popularnością. Podpowiadamy, jaki prezent warto podarować tego dnia, aby nie zbankrutować, ale i sprawić wielką radość. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzień Kobiet w wersji last minute - prezent: szkatułka ze zdjęciem

Prezent na dzień chłopaka nie musi być drogi! Skarpetki na dzień chłopaka są oklepane

Jeśli myślisz, że za 5 złotych możesz kupić tylko "oklepane" skarpetki - jesteś w błędzie. Możesz postawić na inny, równie praktyczny prezent czyli - długopis. Zestaw długopisów żelowych dobrej jakości przyda się każdemu. Niestety, większość z nas zapomina o tym, aby mieć coś do pisania zawsze pod ręką. W zestawie z oryginalnym etui to strzał w dziesiątkę. Ten niewielki gadżet zmieści się nawet w kieszeni.

prezent na dzień mężczyzny dla kolegów z pracy prezent na dzien chlopaka, co kupić na dzień chłopakaprezent na dzień mężczyzny dla kolegów z pracy prezent na dzien chlopaka, co kupić na dzień chłopaka flyin tiger

Co kupić chłopakowi na dzień mężczyzny? Ten prezent na dzień chłopaka zrobisz samodzielnie

Jeśli jesteście parą, możesz kupić niemal za grosze klasyczną ramkę. Nie musisz wkładać tam wspólnego zdjęcia, ale napisać za co kochasz swojego wybranka, lub wypisać najbardziej zabawne, lub najmilsze wspomnienia. Przyklejenie tam niewielkiego gadżetu, który przypomina o miłych chwilach, spędzonych razem również będzie dobrym pomysłem. Ramka z gładkim tłem to przestrzeń do działania. W ten sposób stworzysz osobisty podarek, który nie kosztuje wiele, a może mieć ogromne znaczenie.

ramka, prezent na dzień chłopakaramka, prezent na dzień chłopaka Pepco

Prezent na dzień mężczyzny dla kolegów z pracy - uniwersalny, praktyczny i z zyskiem!

Świetnym pomysłem na prezent dla kolegów ze szkoły (np. z liceum, czy studiów) lub kolegów z pracy będzie karta zdrapka! Na rynku dostępnych jest wiele loterii, a zdrapka jest niezobowiązującym prezentem, który może przynieść dodatkowy zysk. Zazwyczaj te najprostsze nie kosztują więcej niż 5 złotych, a mogą sprawić, że wygrana będzie o wiele wyższa. Oprócz kart zdrapek możesz postawić też na słodycze, takie jak ulubiony baton. Ładnie zapakowane cukierki, czy lizaki to także miły gest.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: