Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Czy wiesz, na którym miejscu jest twój?

Zastanawiałeś się kiedyś czy znaki zodiaku mają wpływ na naszą osobowość? Nie muszą one kierować całym naszym życiem, ale dają kilka predyspozycji charakteru, dzięki którym jesteśmy w stanie ocenić, jak miłą osobą możesz być.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeżeli uważasz się za osobę miłą lub wręcz przeciwnie nie chcesz, aby ludzie tak o tobie myśleli, powinieneś sprawdzić, jaki jest twój znak zodiaku. Okazuje się, że to, spod jakiego jesteśmy, daje predyspozycje do tego, jacy możemy być. Oto liska znaków zodiaku od najmilszego do najwredniejszego.

Zobacz wideo Horoskop na marzec - skorpion

Anna Lewandowska Ten płaszcz damski to must have! Lewandowska w nietypowym kolorze

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Kto jest najmilszy?

Waga — jeden z najmilszych znaków zodiaku. Potrafi odłożyć na bok własne uczucia, by nieść radość innym. Jednak ma też tendencję do uszczęśliwiania ludzi na siłę.

Ryby — niesamowicie miłe oraz bezinteresowne znaki zodiaku, które lubią pomagać innym. Osoby te nie lubią konfliktów.

Byk — trudno je wytrącić z równowagi, ponieważ zawsze skupiają się na pozytywach. Byki zawsze potrafią wyciągnąć pomocną dłoń.

Wodnik — choć potrafią mieć zły nastrój, to w rzeczywistości są niezwykle przyjacielscy. Lubią nowe znajomości, a bliskie osoby zawsze mogą na nich liczyć.

Strzelec — osoby te to prawdziwi optymiści. Uwielbiają otaczać się dobrą energią. Wszystkie negatywne sprawy odcina od siebie bez zastanowienia.

Znaki zodiaku, które są pośrodku: potrafią być miłe, ale także pokazać swój charakter

Bliźnięta — mogą mieć dwa oblicza. Bywają niezwykle miłe i uprzejme, lecz także wredne. Wszystko zależy od ich nastroju oraz stosunku do danej osoby. Bardzo często dają się ponieść swoim emocjom.

Rak — są to osoby bardzo impulsywne i emocjonalne. Przekłada się to na relacje z innymi. Emocje Raka mogą sprawiać, że wydaje się on dużo mniej przyjazny, niż jest w rzeczywistości.

Lew — wśród ludzi uchodzą za sympatyczne osoby, niestety często jest to jedynie zabieg wizerunkowy. Osoby te jednak są miłe i przyjazne dla bliskich im ludzi.

Panna — ten znak zodiaku ma ciepłe i dobre serce. Jest jednak jeden szczegół. Ci, którzy z Pannami zadzierają, muszą mieć się na baczności, ponieważ potrafią być naprawdę wredne.

Te znaki zodiaku uważane są za najbardziej nieufne. Zazwyczaj polegają wyłącznie na sobie Te znaki zodiaku uważane są za najbardziej nieufne

Tym znakom zodiaku nie zależy na sympatii obcych

Baran — niezwykle asertywne osoby. Nie zależy im na ogólnej sympatii ludzi. Powściągliwość tych znaków zodiaku często bywa odbierana jako złośliwość. Jeśli jednak ktoś takiej osobie za skórę, niech nie liczy na miłe zachowanie.

Koziorożec — jego ognisty temperament sprawia, że potrafi się zdenerwować jak mało kto. Kiedy koziorożce wpadną w zły nastrój, bywają mściwe i zrobią wszystko, by się odegrać.

Skorpion — uważany jest za najmniej przyjazny. Jeśli ktoś lub coś irytuje osobę spod tego znaku, ten nie ma żadnych skrupułów, by o tym powiedzieć. Bywają mściwe i łatwo zajść Skorpionom za skórę.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: