Gwiazda "Playboya" gotuje dla ukraińskich żołnierzy. "Jesteśmy gotowi chronić i pomagać każdemu, kto tego potrzebuje"

Dasza Astafjewa od początku inwazji Rosjii na Ukrainę zaangażowała się w pomoc rodakom, przygotowując żywność dla walczących o ojczyznę żołnierzy. - Jesteśmy gotowi chronić i pomagać każdemu, kto tego potrzebuje - zadeklarowała już w drugi dzień po wybuchu wojny.

Więcej o obecnej sytuacji w Ukrainie przeczytacie na Gazeta.pl

Ukraińska modelka Dasza Astafjewa aktywnie zaangażowała się w niesienie pomocy swoim rodakom, przygotowując żywność dla ukraińskich żołnierzy, broniących Kijowa. Modelka już na drugi dzień po wybuchu wojny ogłosiła, że wraz z rodziną postanowili zostać w stolicy, by nieść pomoc potrzebującym. - Jesteśmy gotowi chronić i pomagać każdemu, kto tego potrzebuje - zadeklarowała wtedy.

Zobacz wideo

Gwiazda "Playboya" przygotowuje żywność dla ukraińskich żołnierzy

Astafjewa to popularna ukraińska modelka, która ma na swoim koncie liczne sesje dla "Playboya". W styczniu 2009 r. została "Playmate of the Month" i jednocześnie jubileuszową 55. "Playmate" słynnego pisma.

Dzisiaj modelka wykorzystuje swoją popularność do niesienia pomocy rodakom - gwiazda nie tylko relacjonuje tam przygotowywanie żywności dla żołnierzy, ale także informuje o bieżącej sytuacji na Ukrainie i potrzebach osób walczących na froncie. Mimo trudnej sytuacji w mieście nie zdecydowała się bowiem opuścić Kijowa. Wraz z rodziną przeniosła się do piwnicy swojego bloku, skąd w miarę możliwości starają się nieść pomoc wszelkim potrzebującym.

- Wojownicy, obrońcy! Wierzymy i czekamy. Myślimy tylko o tym, na co możemy czekać i wszystkim nam się uda! Dziękuję za waszą wolę oraz ogromną odwagę i siłę - mówiła w jednej z relacji.

Dasza AstafjewaDasza Astafjewa https://www.instagram.com/da_astafieva/

Więcej o: