Pamiętacie Nel z "W pustyni i w puszczy"? Ma już 30 lat i zmieniła się nie do poznania

W 2001 roku Karolina Sawka jako mała dziewczynka zagrała w filmie "W pustyni i w puszczy", który przyniósł jej popularność. Później jednak zniknęła z show-biznesu. Obecnie ma 30 lat, a na najnowszych zdjęciach, które publikuje na Instagramie, aż trudno ją rozpoznać.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Karolina Sawka urodziła się 15 grudnia 1991 roku w Szczecinie i jest córką witrażystki Ewy Sawki oraz Henryka Sawki, rysownika i satyryka. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała już jako 10-letnia dziewczynka, wcielając się w rolę Nel Rawlison w ekranizacji książki "W pustyni i w puszczy" z 2001 roku. Po tej filmowej przygodzie zniknęła jednak z show-biznesu, by kontynuować naukę. Miłość do aktorstwa okazała się jednak silniejsza. W 2015 roku zadebiutowała w spektaklu "Spadając" w Centrum Kultury Niezależnej Teatr Szwalnia Łódź. Po maturze postanowiła natomiast aplikować na studia aktorskie i dostała się na Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2018 roku odbierając dyplom. Na swoim koncie ma również role w serialu "M jak Miłość" oraz "Pierwsza Miłość".

 

Pamiętacie Nel z "W pustyni i w puszczy"? Karolina Sawka ma już 30 lat. Jak teraz wygląda?

W pamięci wielu osób Karolina Sawka zapisała się właśnie jako mała dziewczynka z filmu "W pustyni i w puszczy", jednak dziś aktorka jest już dorosłą kobietą. Jak sama wspomina, udział w tej produkcji był dla niej niezapomniany. - Była to przygoda niezwykła i wyjątkowa. Mimo że spędziliśmy w Afryce ponad 5 miesięcy, nie mam wspomnienia ciężkiej pracy. Była to przyjemność, zabawa. Egzotyczne zwierzęta, owoce, dziki ląd - powiedziała w jednym z wywiadów. 

 

Karolina Sawka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na publikowanych przez nią zdjęciach widać, jak aktorka zmieniła się od czasu, gdy wystąpiła w filmie "W pustyni i w puszczy". 

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: