Te znaki zodiaku lubią sobie pospać. Oto grono trzech największych śpiochów

Sen to czas regeneracji i odnowy sił dla organizmu. Podczas niego zachodzi wiele ważnych procesów, dzięki którym czujemy się jak nowo narodzeni. Dawka snu nie dla wszystkich jest taka sama, niektórzy potrzebują go więcej, inni mniej. Okazuje się, że znak zodiaku może mieć związek z tym, jakim typem osoby jesteśmy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy nie mają żadnego problemu, by wstać wcześnie rano i produktywnie funkcjonować, pozostali właśnie w nocy mają najwięcej mocy. To jakiej dawki snu potrzebujemy może być uwarunkowane posiadanym znakiem zodiaku. Czy jesteś w gronie największych śpiochów albo może ktoś z Twoich bliskich?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Dorota GardiasDorota Gardias zdradza swoją najskuteczniejszą terapię na świecie

Byk

Byki uwielbia spać, bardziej niż bycie aktywnym. Każda, pojedyncza dawka snu to dla osób spod tego znaku to dodatkowe naładowanie baterii, porcja energii. Bez względu na sytuację i miejsce Byki mogą spać wszędzie, jeśli tylko poczują taką potrzebę. Sypialnia tych osób jest więc niesamowicie wygodna, wyciszona i przytulna, idealna na długie drzemki. Sen to wyjątkowo ważna część życia Byków.

Rak

Osoby spod tego znaku sporo myślą, a natłok przemyśleń bywa męczący. Sen to dla nich antidotum na zmartwienia i troski. Raki podczas snu koją wszelkie nerwy, wyciszają się i wstają z głową o wiele "lżejszą". Zodiakalne raki uwielbiają sporty  i aktywności fizyczne, podczas których również mogą myśleć i układać sobie wszystko w głowie. Nic dziwnego, że chętnie uczęszczają na lekcje jogi czy medytacje.

Ryby

Osoby spod tego znaku to prawdziwi myśliciele. Ryby jak gąbki chłoną wszystkie wydarzenia i emocje im towarzyszące, dlatego sen jest dla nich bardzo ważny. Podczas snu intensywnie regenerują się i przetwarzają myśli. Dawka snu dla Ryb to minimum osiem godzin, mniej może mieć wpływ na kondycję i siły podczas dnia.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: