Wygrała pierwszą edycję "Master Chef Junior". Czym dziś zajmuje się Natalia Paździor?

Natalia Paździor w wieku zaledwie 11 lat zwyciężyła w pierwszej edycji programu "Master Chef Junior". Rezolutna nastolatka ujęła widzów nie tylko talentem kulinarnym, ale także urzekającą osobowością. Czym teraz zajmuje się blisko 18-letnia już Paździor?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl 

Natalia Paździor szturmem wkroczyła do świata show-biznesu, wygrywając w 2016 roku pierwszą edycję popularnego programu "Master Chef Junior". 11-letnia wówczas dziewczynka rozkochała w sobie widzów, którzy docenili nie tylko jej kulinarny talent, ale i ujmującą osobowość. Wkrótce Paździor będzie świętować swoje 18 urodziny i jak się okazuje, nie wiąże już swojej przyszłości z gotowaniem.

Zobacz wideo

Natalia Paździor - jak teraz wygląda zwyciężczyni pierwszej edycji "Master Chef Junior"

Mimo że po zakończeniu programu dalej rozwijała swoje umiejętności kulinarne, dzieląc się swoimi przepisami za pomocą mediów społecznościowych, dziś dawna pasja zeszła na dalszy plan. Obecnie nastolatka uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym i to właśnie nauce poświęca najwięcej czasu. Jak bowiem podkreślała w swoich social mediach, w przyszłości chciałaby zająć się architekturą wnętrz.

Paździor wciąż jest jednak aktywa w mediach społecznościowych, gdzie może pochwalić się sporym gronem fanów. Na samym TikToku śledzi ją prawie 350 tys. użytkowników platformy. Zobaczcie, jak się zmieniła.

 

Anna Lewandowska (zdjęcie ilustracyjne) Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą: "Namówiła mnie"

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: