Pamiętacie Kasię Solejuk z serialu "Ranczo"? Teraz ma 25 lat i wygląda zupełnie inaczej

Anna Stępień przez 10 sezonów wcielała się w bohaterkę popularnego serialu "Ranczo" Kasię Solejuk. Po zakończeniu produkcji nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery aktorskiej. Jak wygląda teraz już 25-letnia serialowa córka Solejuków?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Serial "Ranczo" po raz pierwszy został wyemitowany w 2006 roku. Perypetie Amerykanki Lucy Wilskiej, która zamieszkała w Wilkowyjach miliony Polaków śledziły bacznie aż przez 10 sezonów. Ostatni odcinek w telewizji ukazał się w 2016 roku. Jak od tego czasu zmieniły się grające w nim gwiazdy? Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda obecnie Anna Stępień, która wcielała się w rolę Kaśki Solejuk. 

Anna Stępień znana jest szerszej publiczności jako Kaśka Solejuk

Anna Stępień do obsady serialu dołączyła jako 9-letnia dziewczynka. Występowała przez wszystkie 10 sezonów serialu. Grała jako Kaśka córka Kazi i Macieja Solejuków, w których wcielili się Katarzyna Żak oraz Sylwester Maciejewski. Swoją rolą zyskała sympatię widzów, jednak po zakończeniu zdjęć do serialu, więcej nie wystąpiła w żadnej produkcji. 

Anna Stępień jako Kaśka SolejukAnna Stępień jako Kaśka Solejuk Screen vod.tvp.pl/Ranczo serial

Jak zmieniła się Anna Stępień? Teraz ma 25 lat i jest nie do poznania

Stępień nie podążyła ścieżką aktorską. Zamiast Szkoły Teatralnej wybrała Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyła ekonomię wyjeżdżając w międzyczasie również na studenckie wymiany na Uniwersytety w Pradze i Bolonii. Jest także absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Z tytułem magistra ukończyła zarządzanie finansami i księgowością. Na swoim koncie ma także studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego jako analityk. Wizualnie Anna Stępień również się zmieniła. Prostą grzywkę i kucyk zamieniła na burzę, długich fal. 

Anna StępieńAnna Stępień Screen facebook.com/Anna Stępień

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: