Ten tajemniczy znak to symbol pomyślności. To linia Anioła Stróża. Posiadają ją tylko wybrani

To jedna z najrzadziej spotykanych cech u człowieka. Jedynie nieliczni szczęściarze mogą cieszyć się obecnością Linii Anioła Stróża, której symbolika jest zaskakująca. Gdzie jej szukać i co dokładnie oznacza?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - waga

To właśnie zdaniem osób zajmujących się ezoteryką osoby obdarzone linią Anioła Stróża są wyjątkowe i chroni ich ona jak pewnego rodzaju "talizman". Niektórzy sądzą, że nie ma ona większego wpływu na nasze życie, jednak warto zerknąć czy nie należymy do grona szczęśliwców, którzy ją posiadają. 

Linia Anioła Stróża to nie jedyna, jaką posiadamy 

Osoby praktykujące chiromancję, czyli czytanie z dłoni wierzą, że to właśnie tam można odnaleźć nie tylko informacje o człowieku, ale też jego przyszłości. Całe nasze życie jest bowiem zapisane w sześciu najważniejszych liniach, które posiada każdy z nas, czyli życia, głowy, serca, losu, słońca i Merkurego. Niektórzy szczęściarze mogą dopatrzyć się natomiast jeszcze jednej bardzo ważnej linii, a mianowicie Anioła Stróża. 

Nie trudno ją znaleźć. Gdzie znajduje się linia Anioła Stróża?

Linia Anioła Stróża może towarzyszyć nam już od narodzin i wtedy podobno pojawia się na lewej dłoni. Na prawej dłoni natomiast linia ta może pojawić się z czasem. Nieliczni szczęściarze mają ją na obu dłoniach. Poszukiwać należy jej równolegle do linii życia, ale nieco bliżej kciuka. 

Linia Anioła Stróża. Co oznacza ona dla jej posiadacza?

O osobach, które mają tę linię, mówi się, że wyróżniają się silnym charakterem, dzięki któremu doskonale radzą sobie w życiu i pokonują różne przeszkody. Ponadto znak ten traktuje się jak talizman. Wynika to z przekonania, że nad posiadaczem linii opiekę sprawuje siła wyższa określana mianem anioła stróża. Sprawia to, że mogą one cieszyć się pomyślnością w życiu oraz wyjątkowym szczęściem

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: