Odtworzyli zdjęcia ślubne po 59 latach. "Łzy popłynęły z oczu wszystkich"

Z okazji 59. rocznicy ślubu swoich dziadków pewna fotografka z Kalifornii postanowiła przygotować dla nich niespodziankę. Wraz z rodziną zorganizowała przyjęcie, podczas którego nie zabrakło weselnych elementów. Przy okazji odtworzyli także ich ślubne zdjęcia. - To najsłodsze zdjęcia w historii! - komentują internautki.

Więcej podobnych historii znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

W mediach społecznościowych znaleźć można nie tylko wiele lifestyle'owych inspiracji, trendów, zabawnych filmików czy trików. To miejsce, gdzie spotkać można wiele poruszających, z życia wziętych historii. Jedną z takich rodzinnych historii postanowiła podzielić się na Instagramie Nikki Ryan, fotografka z Kalifornii. 

Podczas 59. rocznicy odtworzyli zdjęcia ze swojego ślubu. "Ich miłość jest jedyna w swoim rodzaju"

- Moi dziadkowie mieli 59. rocznicę ślubu! Po tym ostatnim roku oboje mieli problemy zdrowotne, więc ta rocznica jest dla nas wszystkich wyjątkowa. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że ponownie przeżyli dzień ślubu! Musieliśmy częściowo pokazać im, jak wyglądają nasze typowe dni ślubu w roku 2021, w porównaniu do ich ślubu w 1962 roku. Przygotowaliśmy dla dziadka smoking, a babcia ubrała swoją sukienkę. (TAK, nadal idealnie do niej pasuje!) Potem było "pierwsze spojrzenie" i łzy popłynęły z oczu wszystkich. Poważnie, to była najsłodsza niespodzianka zobaczyć ich reakcje. Kazaliśmy im kroić ciasto, wznosić tosty, a nawet wykonać pierwszy taniec. Są najlepszymi dziadkami i dla naszej rodziny znaczą cały świat. Ich miłość jest jedyna w swoim rodzaju i nadal patrzą na siebie i całują się tak, jak w dniu ślubu! - napisała na Instagramie Nikki Ryan. Przy okazji rocznicy, postanowiła odtworzyć zdjęcia swoich dziadków ze ślubu. Do opublikowanego posta dołączyła zarówno nowe fotografie, jak i te zrobione w 1962 roku.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od poruszonych fotografiami małżeństwa internautek:

Są tacy uroczy
Ekstremalnie wyjątkowe
To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam
To jest absolutnie najcenniejsze, jakie to szczęście, że mają siebie
Niech Bóg im błogosławi i szczęśliwej rocznicy dla nich… wszyscy powinniśmy mieć szczęście mieć taką miłość
Ta takie piękne i poruszające
Dziękuję bardzo za podzielenie się tymi cennymi rodzinnymi chwilami
To najsłodsze zdjęcia w historii! Cóż za dziedzictwo miłości! Cóż za dziedzictwo miłości!

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: