To koniec małżeństwa Kasi Cichopek. Rozstali się z Marcinem Hakielem. Para wydała oświadczenie

To koniec małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para swoją decyzję ogłosiła fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na kontach znanej aktorki i tancerza pojawiło się wspólne oświadczenie o rozstaniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

To na planie "Tańca z gwiazdami" 17 lat temu rozpoczęła się znajomość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, która z czasem przerodziła się w uczucie. Wygrali program tworząc jedną z najpopularniejszych, a tym samym najbardziej lubianych par show-biznesu. Rodzice 13-letniego Adama i 9-letniej Heleny opublikowali dziś jednak oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ich małżeństwo właśnie dobiegło końca. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozstali. Para wydała oświadczenie

Znana z serialu "M jak miłość" aktorka Katarzyna Cichopek oraz tancerz i choreograf Marcin Hakiel małżeństwo zawarli w 2008 roku. Po wspólnych niemal 14 latach opublikowali na Instagramie niespodziewane oświadczenie, w którym oznajmili, że podjęli wspólną decyzję o rozstaniu. Nie podali przyczyn rozpadu związku i zapewniają, że jest to jedyne oświadczenie, jakie wydali w tej sprawie: 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: