Dzięki nim codzienne prace staną się łatwiejsze! Praktyczne gadżety do 15 złotych z Pepco i Sinsay

Codzienne prace domowe często zajmują wiele czasu. Jeśli odpowiednio zorganizujemy sobie przestrzeń, zyskamy nie tylko kilka godzin, ale i porządek, który utrzyma się na długo. Te produkty pomagają uzyskać taki efekt. Są tanie i znajdziesz je w Pepco, Sinsay i Agata Meble.

Taka oferta jest skierowana nie tylko do bałaganiarzy, chociaż te osoby prawdopodobnie również z niej skorzystają. Organizacja przestrzeni to istotny element w drodze do ułatwiania sobie życia codziennego. Jeśli przedmioty, z których korzystasz sprawiają, że wokół ciebie tworzy się chaos, lub zwyczajnie nie wiesz gdzie je trzymać — przychodzimy z pomocą. Te praktyczne organizery i pudełka, oraz kosze rozwiążą twój problem. Znajdziesz je w Pepco, Sinsay i Agata Meble za mniej niż 15 zł.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Proste triki przyniosą wam ulgę w upały

Codzienne prace domowe, a odpowiednie pudełka z Sinsay. Są w aż trzech wzorach!

Pudełka pudełkom nie równe. Okazuje się, że mogą być stylowe i estetyczne, świetnie dopełniając wystrój mieszkania, czy domu. W Sinsay znajdziesz pudełka i kosze w różnych kolorach. Możesz ukryć w nich biżuterię, artykuły papiernicze, czy... skarpetki. Wielofunkcyjne pojemniki wykonano z materiału, a więc można je bez trudu prać. Kosztują tylko 7,99 złotych i są w aż trzech wersjach do wyboru!

pojemniki, opakowania do organizacji przestrzeni Sinsaypojemniki, opakowania do organizacji przestrzeni Sinsay Sinsay

Praktyczne pudełka do organizacji przestrzeni z Pepco. To cały zestaw za 10 złotych!

W Pepco możesz kupić za jednym podejściem nie jedno, a kilka pudełek! Taki komplet kosztuje tylko 10 złotych. Mają różne kolory do wyboru i świetnie wpasują się w przestrzeń w salonie, lub sypialni. Mają wygodny otwór do przenoszenia ich z miejsca na miejsce. Różne rozmiary ułatwią dopasowanie ich licznych produktów, które nie powinny być trzymane na zewnątrz. Są tekturowe, więc możesz je opisać.

pudełka do organizacji, Pepcopudełka do organizacji, Pepco Pepco

Ten nowoczesny organizer do domu z Agata Meble to hit! Teraz jest na wyprzedaży

Organizer, czyli pudełko z przegródkami. Sprawdzi się jako wyposażenie szuflady, lub dodatek na biurko. Można trzymać go w łazience i przechowywać w nim pastę, lub krem, albo pędzle do makijażu. Wybór należy do ciebie. W Agata Meble znajdziesz organizer niebanalny, bo ze "skośnymi" przegródkami. Kosztuje teraz tylko 12,59 i jest w uniwersalnym, szarym kolorze.

organizer Agata Mebleorganizer Agata Meble Agata Meble

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: