Agata Rubik odpowiada fance. Nawiązała do rozstania Cichopek i Hakiela: "Jestem w szoku"

Agata Rubik postanowiła ostatnio poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów. Wśród nich pojawiło się m.in. takie, które dotyczyło rozwodów wśród celebrytów. Żona Piotra Rubika odpowiedziała, przy okazji nawiązując do rozstania Kasi Cichopek oraz Marcina Hakiela.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd

Agata Rubik już od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w sieci, a szczerość, naturalność oraz dystans do świata sprawia, który pokazuje w mediach społecznościowych sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 151 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a także przemyśleniami, poruszając wiele lifestyle'owych tematów. 

Agata Rubik odpowiada fance. Nawiązała do rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Agata Rubik co jakiś czas na swoim instagramowym profilu udostępnia okienko do zadawania pytań, a później odpowiada fankom i fanom na część z nich. Podczas jednego z ostatnich takich Q&A, jedna z internautek zapytała żonę Piotra Rubika o przyczyny rozwodów wśród znanych osób:

Co, twoim zdaniem, jest przyczyną rozwodów wśród ludzi znanych?

W swojej odpowiedzi, żona Piotra Rubika nawiązała do Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy ogłosili ostatnio swoje rozstanie za pośrednictwem mediów społecznościowych, wydając oficjalne oświadczenie. Nie da się ukryć, że ta informacja była szokiem dla wielu fanek i fanów pary, gdyż para spędziła ze sobą 17 lat, w tym ponad 13 jako małżeństwo i wydawało się, że tworzą związek niemal idealny.

Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy ktoś jest nieznany. Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne, natomiast rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą

- odpowiedziała Agata Rubik.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: