Aneta Zając już tak nie wygląda! Tej metamorfozy nikt się nie spodziewał. "Bomba", "Jak nie Ty!"

Aneta Zając przeszła kolejną metamorfozę. Tym razem zmieniła fryzurę. Wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas! Fani docenili ten wizerunek. Skomplementowali aktorkę w komentarzach na Instagramie. Okazuje się, że ta zmiana nie jest przypadkowa. Dotyczy nowego projektu.

Aneta Zając niedawno przeszła już jedną metamorfozę. W jednym z artykułów pisaliśmy o tym, jak zmieniła się jej sylwetka. Fani zauważyli, że gwiazda jest w świetnej formie i skomplementowali tę zmianę na plus. Ponoć kiedy kobieta zmienia fryzurę, może zmienić się całe jej życie. Nie wiemy, jak jest w przypadku aktorki, ale warto zauważyć jaka zmiana zaszła na jej głowie! Przez wiele lat Aneta Zając zachwycała klasycznym, prostym bobem. Teraz jej włosy wyglądają zupełnie inaczej. Jest ku temu powód.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Pasuje jej?

Aneta Zając od początku swojej kariery prezentowała swoje średniej długości blond włosy. Zazwyczaj były proste, lub delikatnie pofalowane. Tym razem postawiła niemal na "trwałą"! Gęste loki, które ozdobiły jej głowę, całkowicie ją odmieniły. Zdaniem fanów jest niemal nie do poznania.

 

Aneta Zając już nie ma prostych włosów do ramion. Co na to fani?

Fani na Instagramie od razu zareagowali na zmianę wizerunku aktorki. W komentarzach skomplementowali ten niecodzienny look. Ich zdaniem celebrytce bardzo jest w nim do twarzy.

Ale Pani do twarzy w Metamorfozie włosów!
Bomba
Jak nie Ty!

-pisali.

Aneta Zając przeszła metamorfozę nie bez powodu. Ma z tym związek Patryk Vega

Okazuje się, że ta metamorfoza Anety Zając ma wiele wspólnego z nowym projektem. Aktorka zdecydowała się na współpracę z kontrowersyjnym reżyserem — Patrykiem Vegą. Celebrytka wcieli się w jedną z ról w serialu pt. PITBULL. Z pewnością fani niecierpliwią się, aby zobaczyć jej "nową twarz".

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: